WTHT. Tallinn Cup 2018 - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 29.01.2018 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 04.04.2018 23:59
Turnīra datums 07.04.2018

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta Punkti PR
1 4666 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 910
2 4640 Edgars Caics Latvija Rīga 882
3 4412 Atis Sīlis Latvija Rīga 852
4 4382 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 828
5 4230 Kevin Eriksson Somija Turku 802
6 4098 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 779
7 3953 Valts Smagars Latvija Rīga 764
8 3870 Raivis Miglinieks Latvija Rīga 744
9 3858 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga 724
10 3645 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina 706
11 3622 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils 689
12 3590 Maria Saveljeva Igaunija Tallina 677
13 3415 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev 668
14 3413 Vesa Huotelin Somija Espo 659
15 3397 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga 657
16 3343 Igor Saveljev Igaunija Tallina 655
17 3335 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns 651
18 3329 Benjamin Suominen Somija Naantali 648
19 3295 Teemu Koskela Somija Helsinki 644
20 3260 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 638
21 3198 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 633
22 3186 Petrus Miettinen Somija Tampere 627
23 3181 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 621
24 3181 Artem Valiev Lietuva Viļņa 615
25 3174 Kimmo Eriksson Somija Turku 609
26 3053 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 599
27 3026 Raivis Sternāts Latvija Rīga 590
28 3021 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 581
29 2935 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 573
30 2933 Alvis Siliņš Latvija Ventspils 572
31 2914 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns 569
32 2909 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 566
33 2883 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 561
34 2719 Vladislav Semenchuk Ukraina Kijeva 557
35 2711 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 552
36 2691 Ismo Aulaskari Somija Järvenpää 547
37 2691 Alexey Baranov Krievija Maskava 541
38 2677 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga 535
39 2643 Alen Shekarev Igaunija Tallina 529
40 2620 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils 525
41 2541 Sami Hellstrom Somija Espoo 523
42 2529 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina 520
43 2516 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 516
44 2512 Salvis Skarainis Latvija Talsi 512
45 2472 Toni Koivula Somija Oulu 504
46 2413 Niko Tuominen Somija Vantā 498
47 2361 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 490
48 2356 Kaspars Vilums Latvija Rīga 481
49 2312 Leonards Mazūrs Latvija Rīga 475
50 2307 Evgenii Solovev Krievija Kļina 469
51 2277 Jali Salo Somija Lohja 465
52 2250 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 462
53 2229 Roberts Suharevs Jr. Latvija Inčukalns 458
54 2223 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga 453
55 2198 Egīls Belševics Latvija Rīga 447
56 2153 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka 440
57 2143 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva 432
58 2083 Rinalds Siņicins Latvija Inčukalns 426
59 2025 Jani Herlevi Somija Helsinki 418
60 1906 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga 411
61 1889 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 405
62 1775 Herman Sjoroos Somija Ähtäri 399
63 1722 Krista Annija Lagzdiņa Latvija Rīga 394
64 1698 Haralds Janvars Latvija Ventspils 388
65 1668 Lari Metsala Somija Jiveskile 382
66 1643 Daniil Moshnin Igaunija Tallina 376
67 1640 Hermann Petuch Vācija Lahr 369
68 1636 Toms Baumanis Latvija Inčukalns 363
69 1569 Tiitus Sjoroos Somija Ähtäri 356
70 1550 Joonatan Sjoroos Somija Ähtäri 348
71 1539 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns 340
72 1515 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns 331
73 1490 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva 322
74 1417 Veronika Sachok Igaunija Tallina 316
75 1409 Silvestrs Bružēvics Latvija Rīga 308
76 1348 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 301
77 1262 Mark-Julius Pikat Igaunija Таллинн 290
78 1244 Alex Anttila Somija Oulu 278
79 1238 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 271
80 1160 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 253
81 1144 Kristaps Naglis Latvija Rīga 235
82 1134 Patriks Strods Latvija Inčukalns 216
83 966 Matīss Jakseboga Latvija Rīga 193
84 767 Olavi Vaisanen Somija Helsinki 177
85 583 Railends Kuhaļskis Latvija Inčukalns 163
86 576 Aleksei Fedotov Igaunija Narva 151
87 544 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 141
88 477 Galina Efimova Krievija Sanktpēterburga 130
89 287 Igor Zamyatin Krievija Novosibirska 116
90 271 Lars Hillar Igaunija Saku 98
91 228 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva 72
92 209 Vadim Saks Igaunija Tallina 49
93 111 Rihards Mazitāns Latvija Rīga 32
94 35 Linda Riekstiņa Latvija Rīga 22
95 32 Timur Mihhaljov Igaunija Tallina 16
96 15 Tatjana Suchkova Igaunija Tallina 12
97 13 Jānis Lurins Latvija Rīga 11
98 12 Andrei Suchkov Igaunija Tallina 1