Турнир по настольному хоккею на призы от сервисного центра "Мастер-Кластер".
В программе - борьба между мастерами пластиковой шайбы и любителями настольного хоккея за кубки, медали и дипломы, а также море спортивного азарта и дружеского общения.
Всех ждём 7 января 2018 года по адресу: Иваново, ул. 10 Августа, 39, второй этаж. Время начала турнира - 11:00.
Телефон для связи 8-915-830-45-45 (Роман)
В программе - борьба между мастерами пластиковой шайбы и любителями настольного хоккея за кубки, медали и дипломы, а также море спортивного азарта и дружеского общения.
Всех ждём 7 января 2018 года по адресу: Иваново, ул. 10 Августа, 39, второй этаж. Время начала турнира - 11:00.
Телефон для связи 8-915-830-45-45 (Роман)
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Ivanova |
Adrese | ул. 10 Августа, 39, второй этаж. |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 29.12.2017 21:55 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 07.01.2018 11:20 |
Turnīra datums | 07.01.2018 |
Dalībnieku | 8 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Групповой этап | Noslēdzies | 1 | 07.01.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 07.01.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Малый плей-офф за 5-8 места | Noslēdzies | 7 | 07.01.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman Aganichev | Krievija | Ivanova | |||
2 | Panyov Nikita | Krievija | Ivanova | |||
3 | Andrey Kasatkin | Krievija | Ivanova | |||
4 | Tratinko Oleg | Baltkrievija | Maladzyechna | |||
5 | Aleksey Panev | Krievija | Teykovo | |||
6 | Shabunina Anna | Krievija | Ivanova | |||
7 | Nechayev Vladimir | Krievija | Ivanova | |||
8 | Simran Nandik | Krievija | Vladimira | |||