XXVI Чемпионат Санкт-Петербурга 2 этап

11.00-11.40 - регистрация на турнир мастеров,
12.00 - начало отборочного турнира,
13.30-14.00 - регистрация на турнир новичков и любителей,
14.15 - начало турниров по лигам,
17.00 - начало игр плэй-офф,
20.00 - окончание турнира.
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese школа 171. ул.Маяковского, 9
Reģistrācijas sākums Scorpion 05.12.2017 22:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 24.12.2017 11:40
Turnīra datums 24.12.2017
Dalībnieku 42

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Отборочный этап Noslēdzies 1 24.12.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Первая лига Noslēdzies 1 24.12.2017 14:15 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая лига Noslēdzies 1 24.12.2017 14:15 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 24.12.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings Punkti PR
1 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 100 548
2 Artem Valiev Lietuva Viļņa 97 502
3 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 95 474
4 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 93 453
5 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 91 432
6 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 90 421
7 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 89 409
8 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 88 402
9 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 87 397
10 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 86 389
11 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 85 380
12 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 84 371
13 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 83 365
14 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 82 360
15 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 81 358
16 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 80 355
17 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 79 348
18 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 78 343
19 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 77 337
20 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa 76 333
21 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga 75 332
22 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 74 330
23 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga 73 328
24 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 72 314
25 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 71 292
26 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 70 266
27 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 69 239
28 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 68 223
29 Juri Artamonov Igaunija Tallina 67 212
30 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 66 200
31 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 65 188
32 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 64 152
33 Ilya Revunov Krievija Sanktpēterburga 63 116
34 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 62 80
35 Shirskiy Artem Krievija Sanktpēterburga 61 42
36 Никита Горлов Krievija Sanktpēterburga 60 30
37 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 59 20
38 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga 58 16
39 Алёша Титов Krievija Sanktpēterburga 57 11
40 Ярослав Барышев Krievija Sanktpēterburga 56 9
41 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 55 6
42 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 54 1