XII Кубок Северо-Запада

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Санкт-Петерубрг
Reģistrācijas sākums 12.04.2012 00:00
Reģistrācijas beigas 15.04.2012 11:50
Turnīra datums 15.04.2012
Dalībnieku 37

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
1/16 Борисов - Синицын Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/32 Афанасьев - Иванов Н. Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/32 Казаков - Пономарев Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/32 Корощенко - Борисова Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/32 Наджарян - Диденко Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/32 Синицын - Ершов Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Данилов - Иванов Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Белавин - Кудашев Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Белавина - Смирнов В. Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Легков - Зайцев Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Маслобоев - Посредников Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Никитин - Борисова Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Окунев - Смирнов Н. Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Ортинов - Наджарян Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Пипченко - Павлов Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Скоробогатов - Будаев Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Федосеев - Горин Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Фокин - Брусницын Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Чернов - Некрылов Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Шадрин - Афонин Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1_16 Шашков - Пономарев Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Лига 1/32 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Утешительный кубок 1/8 Наджарян-Посредников Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный кубок 1/8 Иванов-Будаев Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный кубок 1/8 Кудашев-Брусницын Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный кубок 1/8 Борисова-Афонин Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный кубок 1/8 Пономарев-Смирнов Н. Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный кубок 1/8 Синицын-Павлов Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный кубок 1/8 Смирнов В.-Чернов Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный кубок 1/8 Зайцев - Горин Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
1/8 Белавина-Шадрин Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/8 Данилов-Скоробогатов Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/8 Никитин-Легков Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/8 Окунев-Некрылов Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/8 Пипченко-Белавин Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/8 Федосеев-Борисов Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/8 Фокин-Маслобоев Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/8 Шашков-Ортинов Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Лига 1/8 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительная Лига 1/8 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
1/4 Белавин-Окунев Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/4 Данилов-Маслобоев Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/4 Ортинов - Борисов Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/4 Шадрин-Легков Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Лига 1/4 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительная лига 1/4 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный 1/4 Посредников-Зайцев Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный 1/4 Брусницын-Чернов Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный 1/4 Афонин-Иванов Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный 1/4 Павлов-Смирнов Н. Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
1/2 Легков-Белавин Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
1/2 Маслобоев-Борисов Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный 1/2 Чернов-Афонин Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный 1/2 Смирнов Н.-Посредников Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
3 место Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Утешительный финал Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Финал Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 75
2 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga 74
3 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 73
4 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 72
5 Shadrin Pavel Krievija Sanktpēterburga 71
6 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 70
7 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 69
8 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 68
9 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 67
10 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 66
11 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 65
12 Mikhail Nekrylov Krievija Sanktpēterburga 64
13 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 63
14 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 62
15 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 61
16 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 60
17 Vasily Posrednikov Krievija Sanktpēterburga 59
18 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga 58
19 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 57
20 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 56
21 Brusnitsin Alex Krievija Sanktpēterburga 55
22 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 54
23 Nikolaj Ivanov Krievija Sanktpēterburga 53
24 Lenya Zaitcev Krievija Sanktpēterburga 52
25 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 51
26 Karina Borisova Krievija Sanktpēterburga 50
27 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 49
28 Ashot Najaryan Krievija Sanktpēterburga 48
29 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 47
30 Rodion Sinitsyn Krievija Sanktpēterburga 46
31 Timur Kudashev Krievija Sanktpēterburga 45
32 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 44
33 Kazakov Ruslan Krievija Sanktpēterburga 43
34 Afanasiev Maksim Krievija Sanktpēterburga 42
35 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 41
36 Didenko Dmitriy Krievija Sanktpēterburga 40
37 Maxim Ershov Krievija Sanktpēterburga 39