Saint-Petersburg Masters 2012

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Saint-Petersburg
Reģistrācijas beigas Scorpion 01.01.0001 00:00
Turnīra datums 12.05.2012
Dalībnieku 32

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Bindekrans - Belavin Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Borisov - Skorobogatov Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Dmitrichenko - Hvizd Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Galuzo - Koskela Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Gorodnitsky - Ahlberg Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Kosyrev - Legkov Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
L Tmej - Balodis Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Lampi - Shadrin Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Levdansky - Ortinov Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Masloboev - Titov Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
no game Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
P Tmej - Fokin Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Saulitis - Fedoseev Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Silis - Dubinin Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Spivakovskyy - Sainio Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Voskoboynikov - Chernov Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Zaharovs - Smagars Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Bindekrans - Balodis Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Borisov - Chernov Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Dmitrichenko - Fokin Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Galuzo - Fedoseev Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Gorodnitsky - Shadrin Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Kosyrev - Belavin Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Lampi - Hvizd Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Levdansky - Sainio Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Masloboev - Ortinov Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
P Tmej - Legkov Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Saulitis - Skorobogatov Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Silis - Smagars Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Spivakovskyy - L Tmej Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Titov - Ahlberg Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Voskoboinikov - Dubinin Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Zaharovs - Koskela Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Ahlberg - Chernov Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Balodis - Fedoseev Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Bindekrans - Galuzo Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Borisov - Titov Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Dmitrichenko - Koskela Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Gorodnitsky - Spivakovskyy Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Kosyrev - Dubinin Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
L Tmej - Skorobogatov Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Levdansky - Lampi Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Masloboev - Shadrin Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
P Tmej - Silis Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Sainio - Hvizd Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Saulitis - Belavin Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Smagars - Legkov Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Voskoboinikov - Ortinov Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Zaharovs - Fokin Noslēdzies 6 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Ahlberg - Koskela Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Balodis - Ortinov Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Belavin - Chernov Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Bindekrans - Shadrin Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Dmitrichenko - Legkov Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Gorodnitsky - Smagars Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Levdansky - Fokin Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Saulitis - Hvizd Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Silis - L Tmej Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Spivakovskyy - Fedoseev Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Titov - Dubinin Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Voskoboinikov - Sainio Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Ahti Lampi Somija Kuopio
2 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
3 Oleg Dmitrichenko Krievija Sanktpēterburga
4 Petr Tmej Čehija Turnov
5 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
6 Atis Sīlis Latvija Rīga
7 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
8 Yevhen Levdansky Ukraina Kijeva
9 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
10 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
11 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
12 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
13 Teemu Koskela Somija Helsinki
14 Kārlis Balodis Latvija Valdlauci
15 Matīss Saulītis Latvija Inčukalns
16 Valts Smagars Latvija Rīga
17 Michal Hvizd Čehija Turnov
18 Santtu Sainio Somija Lohja
19 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
20 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
21 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
22 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
23 Ahlberg Magnus Somija Helsinki
24 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
25 Ladislav Tmej Čehija Turnov
26 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
27 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
28 Shadrin Pavel Krievija Sanktpēterburga
29 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
30 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
31 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
32 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava