Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Adrese | Клуб "Маска", пр. Энгельса, д. 133, кор. 1 |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 12.10.2017 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 22.10.2017 11:59 |
Turnīra datums | 22.10.2017 |
Dalībnieku | 35 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
отбор | Noslēdzies | 1 | 22.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 22.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Малый плей-офф | Noslēdzies | 7 | 22.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
3 | Dasha Obukhova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
4 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Andrey Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Boris Velmoga | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
9 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Alexander Koroschenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
13 | Denis Petrov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
14 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
16 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Vadim Lebedev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
18 | Danila Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
20 | Никита Горлов | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | |||
22 | Shirskiy Artem | Krievija | Sanktpēterburga | |||
23 | Кирилл Сильченко | Krievija | Санкт_Петербург | |||
24 | Владимир Ком | Krievija | Sanktpēterburga | |||
25 | Andrey Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
26 | Semyon Bityukov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Ilya Revunov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
28 | Алёша Титов | Krievija | Sanktpēterburga | |||
29 | Nikita Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Иван Сеин | |||||
31 | Ярослав Барышев | Krievija | Sanktpēterburga | |||
32 | Аня Плакидина | |||||
33 | Даня Федянцев | Krievija | Sanktpēterburga | |||
34 | Андрей Захарянц | |||||
35 | Александр Шутков | Krievija | Sanktpēterburga | |||