3 этап VIII Открытого Кубка России. III Стальной Кубок

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Novokuzņecka
Reģistrācijas sākums Scorpion 09.10.2017 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 24.11.2017 11:00
Turnīra datums 25.11.2017
Dalībnieku 34

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 25.11.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Noslēdzies 1 25.11.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая лига Noslēdzies 1 25.11.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 25.11.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 30
2 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 27
3 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 25
4 Jevgeny Tsupko Izraēla 23
5 Maksim Avgustov Krievija Novokuzņecka 21
6 Aleksandr Spirin Krievija Barnaula 20
7 Daniil Yurchenko Krievija Armavira 19
8 Igor Novikov Krievija Krasnodara 18
9 konstantin orlov Krievija Novosibirska 17
10 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 16
11 Victor Poberezhny Krievija Novosibirska 15
12 Dmitriy Fedorchenko Krievija Novosibirska 14
13 Valery Spirin Krievija Barnaula 13
14 Aleksey Panov Krievija Novokuzņecka 12
15 Pavel Gorlov Krievija Novokuzņecka 11
16 Dmitry Krasyuk Krievija Novosibirska 10
17 Anatoliy Voronin Krievija Novosibirska 9
18 Maksim Kuznetsov Krievija Novokuzņecka 8
19 Vyacheslav Kholmov Krievija Novokuzņecka 7
20 Ivanov-Gorlanov Igor Krievija Novokuzņecka 6
21 Mikhail Simonov Krievija Novokuzņecka 5
22 Еvgeniy Кozin Krievija Novokuzņecka 4
23 Adam Salikhov Krievija Novokuzņecka 3
24 Aleksey Kuprianov Krievija Novokuzņecka 2
25 Evgeniy Tarasevich Krievija Novokuzņecka 1
26 Sergey Kholmov Krievija Novokuzņecka 1
27 Stanislav Kind Krievija Novokuzņecka 1
28 Sergey Ivanov Krievija Novokuzņecka 1
29 Oleg Filippov Krievija Novokuzņecka 1
30 Aleksander Igonin Krievija Novokuzņecka 1
31 Vitaly Bushuev Krievija Novokuzņecka 1
32 Dmitryi Igonin Krievija Novokuzņecka 1
33 Nikolay Fedorov Krievija Novokuzņecka 1
34 Artem Fadeev Krievija Novokuzņecka 1