ПАМЯТИ НИКОЛАЯ КРЫЛОВА...
11.00 -- 11.50 -- регистрация и раскатка СЕРИИ А
12.00 -- 18.00 -- игры СЕРИИ А
11.00 -- 11.50 -- регистрация и раскатка СЕРИИ А
12.00 -- 18.00 -- игры СЕРИИ А
Nosaukums | V Открытый Чемпионат Беларуси 2017/18 #2 / СЕРИЯ А |
---|---|
Turnīra tips | Individuālais |
Statuss | Beigusies |
Turnīrs pievienots | 08.10.2017 |
Valsts | Baltkrievija |
Pilsēta | Minska |
Adrese | Короля, 16 |
Reģistrācijas sākums | 08.10.2017 23:00 |
Reģistrācijas beigas | 28.10.2017 11:15 |
Turnīra datums | 28.10.2017 |
Dalībnieku | 27 |
Posmi
Nosaukums | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | |||||||
Н.К. | Beigusies | 1 | 28.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
- 2 - | |||||||
ПРОЗРЕНИЕ | Beigusies | 7 | 28.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
ОЧБ #2 2017/18: КУБОК ИМЕНИ НИКОЛАЯ КРЫЛОВА | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
1 | Raivis Sternāts | Latvijas Republika | Rīga | ||||
2 | Aliaksandr Bartosh | Baltkrievija | Minska | ||||
3 | Vadim Romanenko | Baltkrievija | Minska | ||||
4 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | ||||
5 | Siarhei Vazhnik | Baltkrievija | Minska | ||||
6 | Eduard Kuratnik | Baltkrievija | Minska | ||||
7 | Matvej Shyrkavec | Baltkrievija | Minska | ||||
8 | Eugene Papakul | Baltkrievija | Minska | ||||
9 | Michael Chernobay | Baltkrievija | Minska | ||||
10 | Andrei Akinfin | Baltkrievija | Minska | ||||
11 | Alexander Asiadouski | Baltkrievija | Minska | ||||
12 | Aleksandr Dolgov | Baltkrievija | Minska | ||||
13 | Leanid Lysenka | Baltkrievija | Vitebska | ||||
14 | Aliaksandr Yushchanka | Baltkrievija | Novopolocka | ||||
15 | Slizh Vladzimir | Baltkrievija | Minska | ||||
16 | Shevchik Denis | Baltkrievija | Minska | ||||
17 | Vital Sobal | Baltkrievija | Minska | ||||
18 | Alexandr Shyrkavetc | Baltkrievija | Drahichyn | ||||
19 | Alexey Kravchenko | Baltkrievija | Ивенец | ||||
20 | KRYNITSKI VADIM | Baltkrievija | Minska | ||||
21 | Vladimir Kravchenko | Baltkrievija | Ивенец | ||||
22 | Fedor Kalinovsky | Baltkrievija | Minska | ||||
23 | Aliaksandr Valahanovich | Baltkrievija | Minska | ||||
24 | Aliaksandr Mikhaliuk | Baltkrievija | Minska | ||||
25 | Andrei Haprou | Baltkrievija | Minska | ||||
26 | Mihaljuk Aljaksey | Baltkrievija | Minska | ||||
27 | Aleksey Akinfin | Baltkrievija | Minska | ||||
|