Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Adrese | Korablestroiteley, 14 |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 07.10.2017 12:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 11.11.2017 11:30 |
Turnīra datums | 11.11.2017 |
Dalībnieku | 120 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Groups | Noslēdzies | 1 | 11.11.2017 12:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Final Groups | Noslēdzies | 1 | 11.11.2017 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Division 3 | Noslēdzies | 1 | 11.11.2017 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Division 4 | Noslēdzies | 1 | 11.11.2017 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Division 5 | Noslēdzies | 1 | 11.11.2017 15:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Division 1 | Noslēdzies | 1 | 11.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Division 2 | Noslēdzies | 1 | 11.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Play-off | Noslēdzies | 7 | 11.11.2017 16:30 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
3 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | |||
4 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | |||
5 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | |||
6 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | |||
9 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | |||
10 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | |||
11 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | |||
12 | Alexi Biorn | Krievija | Sanktpēterburga | |||
13 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | |||
14 | Anton Legkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
16 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | |||
18 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | |||
19 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
20 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
22 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | |||
23 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
24 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | |||
25 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | |||
26 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | |||
28 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
29 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | |||
30 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
31 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
32 | Mikhail Mikhin | Krievija | Maskava | |||
33 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
34 | Dmitriy Nabasov | Krievija | Kursk | |||
35 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
36 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | |||
37 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | |||
38 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
39 | Mark Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | |||
40 | Andrey Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
41 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | |||
42 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | |||
43 | Irina Vorobieva | Krievija | Sanktpēterburga | |||
44 | Boris Velmoga | Krievija | Sanktpēterburga | |||
45 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
46 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
47 | Aleksandr Spirin | Krievija | Barnaula | |||
48 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
49 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
50 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
51 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | |||
52 | Ivan Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
53 | Vladislav Semenchuk | Ukraina | Kijeva | |||
54 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
55 | Alexander Larichev | Krievija | Čerepoveca | |||
56 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | |||
57 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | ||||
58 | Alexandr Kosyrev | Krievija | Maskava | |||
59 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
60 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | |||
61 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | |||
62 | Evgen Novikov | Krievija | Krasnodara | |||
63 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | |||
64 | Artem Boldyrev | Krievija | Severodvinska | |||
65 | Semichev Alexandr | Krievija | Čerepoveca | |||
66 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | |||
67 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | |||
68 | Alexander Koroschenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
69 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
70 | Ksenia Oboeva | Krievija | Sanktpēterburga | |||
71 | Aleksandr Yakovenko | Krievija | Jekaterinburga | |||
72 | Yuriy Verbitskiy | Krievija | Волгоград / Москва | |||
73 | Sergey Kudinov | Krievija | Chernyakhovsk | |||
74 | Aleksandr Metelitsa | Igaunija | Narva | |||
75 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | |||
76 | Alexander Enyushin | Krievija | Kazaņa | |||
77 | Hermann Petuch | Vācija | Lahr | |||
78 | Eduard Kuratnik | Baltkrievija | Minska | |||
79 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | |||
80 | Pavel Temnyakov | Krievija | Jekaterinburga | |||
81 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | |||
82 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
83 | Vadim Matveev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
84 | Daniil Moshnin | Igaunija | Tallina | |||
85 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | |||
86 | Alexander Dolgov | Baltkrievija | Minska | |||
87 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | |||
88 | Vladimir Krivolapov | Krievija | Volgograda | |||
89 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | |||
90 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | |||
91 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
92 | Alexander Nagorniy ml. | Krievija | Sanktpēterburga | |||
93 | Ilya Timofeev | Krievija | Jaroslavļa | |||
94 | Kashentsev Igor | Krievija | Maskava | |||
95 | Alexey Klimko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
96 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | |||
97 | Vadim Lebedev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
98 | Grigoriy Pyanykh | Krievija | Noriļska | |||
99 | Danila Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
100 | Alexandr Gorlin | Krievija | Volgodonska | |||
101 | Aleksey Molodenkov | Krievija | Balašiha | |||
102 | Kazarin Grigoriy | Krievija | Čerepoveca | |||
103 | Pavel Fedorov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
104 | Robert Shaekhov | Krievija | Korolev | |||
105 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
106 | Semyon Bityukov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
107 | Nikita Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
108 | Ярослав Барышев | Krievija | Sanktpēterburga | |||
109 | Vladimir Andriyashkin | Igaunija | Narva | |||
110 | Elena Okuneva | Krievija | Sanktpēterburga | |||
111 | Maxim Tsepa | Krievija | Sanktpēterburga | |||
112 | Andrey Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
113 | Mark-Julius Pikat | Igaunija | Таллинн | |||
114 | Alexander Kolesnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
115 | Pavel Simonov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
116 | Илья Панчишин | Krievija | Sanktpēterburga | |||
117 | Даня Федянцев | Krievija | Sanktpēterburga | |||
118 | Demid Dorofeev | Krievija | Volgograda | |||
119 | Александр Шутков | Krievija | Sanktpēterburga | |||
120 | Tim Barannikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||