IX Saint Petersburg Open 2017

Hotel Park inn Pribaltiyskya
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese Korablestroiteley, 14
Reģistrācijas sākums Scorpion 07.10.2017 12:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 11.11.2017 11:30
Turnīra datums 11.11.2017
Dalībnieku 120

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Groups Noslēdzies 1 11.11.2017 12:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Final Groups Noslēdzies 1 11.11.2017 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Division 3 Noslēdzies 1 11.11.2017 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 4 Noslēdzies 1 11.11.2017 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 5 Noslēdzies 1 11.11.2017 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Division 1 Noslēdzies 1 11.11.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 2 Noslēdzies 1 11.11.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Play-off Noslēdzies 7 11.11.2017 16:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
3 Alexey Zaharov Krievija Maskava
4 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
5 Sergey Ivanov Krievija Kursk
6 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
7 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
8 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
9 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
10 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
11 Denis Matveev Krievija Kursk
12 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
13 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
14 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga
15 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
16 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
17 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
18 Alexander Galkin Krievija Volgograda
19 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
20 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
21 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
22 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
23 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
24 Igor Saveljev Igaunija Tallina
25 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
26 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
27 Igor Novikov Krievija Krasnodara
28 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
29 Artem Valiev Lietuva Viļņa
30 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
31 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
32 Mikhail Mikhin Krievija Maskava
33 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
34 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
35 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
36 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
37 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
38 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
39 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
40 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
41 Maxim Starkov Krievija Kursk
42 Gleb Vasiliev Krievija Maskava
43 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
44 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga
45 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
46 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
47 Aleksandr Spirin Krievija Barnaula
48 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
49 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
50 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
51 Alexey Baranov Krievija Maskava
52 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga
53 Vladislav Semenchuk Ukraina Kijeva
54 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
55 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca
56 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
57 Jevgeny Tsupko Izraēla
58 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava
59 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
60 Evgenii Solovev Krievija Kļina
61 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
62 Evgen Novikov Krievija Krasnodara
63 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
64 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
65 Semichev Alexandr Krievija Čerepoveca
66 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
67 Yury Volik Krievija Krasnodara
68 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
69 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
70 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga
71 Aleksandr Yakovenko Krievija Jekaterinburga
72 Yuriy Verbitskiy Krievija Волгоград / Москва
73 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk
74 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva
75 Timur Khamiev Krievija Kazaņa
76 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa
77 Hermann Petuch Vācija Lahr
78 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska
79 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
80 Pavel Temnyakov Krievija Jekaterinburga
81 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva
82 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
83 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
84 Daniil Moshnin Igaunija Tallina
85 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
86 Aleksandr Dolgov Baltkrievija Minska
87 Veronika Sachok Igaunija Tallina
88 Vladimir Krivolapov Krievija Volgograda
89 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
90 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska
91 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
92 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
93 Ilya Timofeev Krievija Jaroslavļa
94 Kashentsev Igor Krievija Maskava
95 Alexey Klimko Krievija Sanktpēterburga
96 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
97 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga
98 Grigoriy Pyanykh Krievija Noriļska
99 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga
100 Alexandr Gorlin Krievija Volgodonska
101 Aleksey Molodenkov Krievija Kļina
102 Kazarin Grigoriy Krievija Čerepoveca
103 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga
104 Robert Shaekhov Krievija Korolev
105 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
106 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga
107 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
108 Ярослав Барышев Krievija Sanktpēterburga
109 Vladimir Andriyashkin Igaunija Narva
110 Elena Okuneva Krievija Sanktpēterburga
111 Maxim Tsepa Krievija Sanktpēterburga
112 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
113 Mark-Julius Pikat Igaunija Tallina
114 Alexander Kolesnikov Krievija Sanktpēterburga
115 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga
116 Илья Панчишин Krievija Sanktpēterburga
117 Даня Федянцев Krievija Sanktpēterburga
118 Demid Dorofeev Krievija Volgograda
119 Александр Шутков Krievija Sanktpēterburga
120 Tim Barannikov Krievija Sanktpēterburga