Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Adrese | ул. Пришвина 8, офисное здание компании "Р-Стайл" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 30.09.2017 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 12.10.2017 14:00 |
Turnīra datums | 12.10.2017 |
Dalībnieku | 18 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Круговой турнир | Noslēdzies | 1 | 12.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | 12.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Матч за 1 место в Высшей лиге | Noslēdzies | 5 | 12.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Матч за 3 место в Высшей лиге | Noslēdzies | 5 | 12.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Матч за 1 место в Первой лиге | Noslēdzies | 5 | 12.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 6 - | ||||||||
Матч за 3 место в Первой лиге | Noslēdzies | 5 | 12.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 408 | |||
2 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | 357 | ||||
3 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 342 | |||
4 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | 324 | |||
5 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 306 | |||
6 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 287 | |||
7 | Maksim Avgustov | Krievija | Novokuzņecka | 262 | |||
8 | Yuriy Verbitskiy | Krievija | Волгоград / Москва | 225 | |||
9 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | 185 | |||
10 | Sergey Nekrasov | Krievija | Maskava | 149 | |||
11 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | 116 | |||
12 | Alexander Prokopov | Krievija | Maskava | 102 | |||
13 | Kurochkin Maksim | Krievija | Volgodonska | 90 | |||
14 | Petr Mozhaev | Krievija | Maskava | 74 | |||
15 | Aleksey Molodenkov | Krievija | Balašiha | 49 | |||
16 | Grumondz Ivan | Krievija | Maskava | 29 | |||
17 | valeriy ignatyev | Krievija | Maskava | 12 | |||
18 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | 1 | |||