Vasapucken 2017 - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 19.09.2017 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 20.09.2017 00:00
Turnīra datums 23.09.2017

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4325 Hans Osterman Zviedrija Stokholma
2 4268 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
3 3961 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū
4 3622 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
5 3481 Peter Östlund Zviedrija Avesta
6 3437 Jimmy Mardell Zviedrija Stokholma
7 3221 Marcus Andersson Zviedrija Jenšēpinga
8 3192 Martin Lunden Zviedrija Malme
9 3173 Patrik Hellström Zviedrija Erebrū
10 3137 Emil Larsson Zviedrija Borlänge
11 3053 Truls Mansson Zviedrija Stokholma
12 3010 Lars-Erik Svensson Zviedrija Ūmeo
13 2932 Herman Steen Zviedrija Ūmeo
14 2902 Petter Bengtsson Zviedrija
15 2863 Caroline Eriksson Zviedrija Delsbo
16 2829 Jerry Wikström Zviedrija Stokholma
17 2560 Richard Pedersen Zviedrija Erebrū
18 2474 Uno Osterman Zviedrija Stokholma
19 2401 Olle Eriksson Zviedrija
20 2327 Jonas Nordin Zviedrija Delsbo
21 2293 Henrik Nilsson Zviedrija Vesterosa
22 2211 Sissie Wikstrom Zviedrija Stokholma
23 1930 Kent Nyman Zviedrija Enköping
24 1886 Marcus Persson Zviedrija Delsbo
25 1765 Felix Wirstrom Zviedrija Katrineholm
26 1752 Niklas Blomberg Zviedrija Stokholma
27 1543 Nicklas Nilsson Zviedrija Fāluna
28 1262 Robin Westergren Zviedrija Eskilstūna
29 1211 Mikael Wiberg Zviedrija Fāluna
30 1178 Jimmy Douz
31 1165 Micael Sundqvist Zviedrija Erebrū
32 1115 Anders Pettersson Zviedrija Lännäs
33 1087 Joakim Gåfvels
34 1031 Micael Myren Sweden / Portugal Göteborg / Lagos
35 1029 Wilhelm Possl Zviedrija Vesterosa
36 934 Lars Söderkvist Zviedrija Eskilstūna
37 828 Anton Jalneskog Zviedrija Kungelva
38 762 Jakob Renvaktar
39 695 Susanna Possl Zviedrija Vesterosa
40 670 Rikard Nässelkvist Zviedrija Eskilstūna
41 657 Liv Osterman Zviedrija Stokholma
42 569 Olof Blume Zviedrija Stokholma
43 525 Thomas Wikstrom Zviedrija Fāluna
44 505 Fredrik Timeus
45 456 Agne Bergmark
46 395 Stefan Lemming Zviedrija Erebrū
47 357 Kenny Kunto
48 305 Tomas Rybing Zviedrija Stokholma
49 244 Henrik Kransholm
50 212 Erik Jonsson
51 182 Anna Holmstrom Zviedrija Ūmeo
52 179 Jakob Jonsson Zviedrija Stokholma
53 158 Glenn Dahlberg Zviedrija Odensbacken
54 157 Annika Persson Zviedrija Eskilstūna
55 101 Sveke Jonsson Zviedrija Delsbo
56 87 Sissela Blume
57 46 Jonas Hagborg
58 42 Urban Edmundsson
59 39 Urban Kohlsgården
60 38 Anna-Maria Wiberg
61 0 Lasse Lindgren