Vasapucken 2017

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Zviedrija
Pilsēta Fāluna
Adrese Kulturhuset tio14
Reģistrācijas sākums Scorpion 19.09.2017 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 20.09.2017 00:00
Turnīra datums 23.09.2017
Dalībnieku 61
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Kvalgrupper Noslēdzies 1 23.09.2017 10:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Finalgrupp Noslēdzies 1 23.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Placeringsgrupp B Noslēdzies 1 23.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Placeringsgrupp C Noslēdzies 1 23.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
A-slutspel Noslēdzies 7 23.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
B-slutspel Noslēdzies 5 23.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
C-slutspel Noslēdzies 5 23.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
2 Peter Östlund Zviedrija Avesta
3 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū
4 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
5 Hans Osterman Zviedrija Stokholma
6 Jimmy Mardell Zviedrija Stokholma
7 Herman Steen Zviedrija Ūmeo
8 Marcus Andersson Zviedrija Jenšēpinga
9 Petter Bengtsson Zviedrija
10 Martin Lunden Zviedrija Malme
11 Richard Pedersen Zviedrija Erebrū
12 Patrik Hellström Zviedrija Erebrū
13 Lars-Erik Svensson Zviedrija Ūmeo
14 Truls Mansson Zviedrija Stokholma
15 Kent Nyman Zviedrija Enköping
16 Emil Larsson Zviedrija Borlänge
17 Olle Eriksson Zviedrija
18 Jonas Nordin Zviedrija Delsbo
19 Jerry Wikström Zviedrija Stokholma
20 Caroline Eriksson Zviedrija Delsbo
21 Felix Wirstrom Zviedrija Katrineholm
22 Micael Sundqvist Zviedrija Erebrū
23 Stefan Lemming Zviedrija Erebrū
24 Anton Jalneskog Zviedrija Kungelva
25 Niklas Blomberg Zviedrija Stokholma
26 Henrik Nilsson Zviedrija Vesterosa
27 Olof Blume Zviedrija Stokholma
28 Marcus Persson Zviedrija Delsbo
29 Uno Osterman Zviedrija Stokholma
30 Jimmy Douz
31 Mikael Wiberg Zviedrija Fāluna
32 Jakob Jonsson Zviedrija Stokholma
33 Robin Westergren Zviedrija Eskilstūna
34 Joakim Gåfvels
35 Jakob Renvaktar
36 Wilhelm Possl Zviedrija Vesterosa
37 Nicklas Nilsson Zviedrija Fāluna
38 Glenn Dahlberg Zviedrija Odensbacken
39 Henrik Kransholm
40 Micael Myren Sweden / Portugal Göteborg / Lagos
41 Tomas Rybing Zviedrija Stokholma
42 Kenny Kunto
43 Rikard Nässelkvist Zviedrija Eskilstūna
44 Sissie Wikstrom Zviedrija Stokholma
45 Anders Pettersson Zviedrija Lännäs
46 Lars Söderkvist Zviedrija Eskilstūna
47 Liv Osterman Zviedrija Stokholma
48 Thomas Wikstrom Zviedrija Fāluna
49 Fredrik Timeus
50 Agne Bergmark
51 Anna Holmstrom Zviedrija Ūmeo
52 Erik Jonsson
53 Susanna Possl Zviedrija Vesterosa
54 Urban Edmundsson
55 Jonas Hagborg
56 Sveke Jonsson Zviedrija Delsbo
57 Urban Kohlsgården
58 Anna-Maria Wiberg
59 Sissela Blume
60 Annika Persson Zviedrija Eskilstūna
61 Lasse Lindgren