Rīgas Kauss 2017 1. Qualification - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 02.12.2017 09:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 02.12.2017 09:00
Turnīra datums 02.12.2017

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4001 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
2 3331 Vesa Huotelin Somija Espo
3 2514 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
4 2200 Laima Kamzola Latvija Ventspils
5 1113 Konstantīns Domeniks Zabello Latvija Rīga
6 710 Vilnis Zoldners Latvija Rīga
7 540 Lauris Pēteris Mazpolis Latvija Zaube
8 512 Ella Lauma Bērtiņa Latvija Rīga
9 476 Krišs Skujenieks Latvija Inčukalns
10 470 Alexander Kaminski Krievija Tallinn / Moscow
11 460 Toms Priedītis-Grūbe Latvija Rīga
12 441 Aleksandra Farafonova Latvija Rīga
13 439 Ance Ramona Migliniece Latvija Rīga
14 421 Railends Kuhaļskis Latvija Inčukalns
15 372 Laura Stūrmane Latvija Stūniši
16 361 Edgars Naglis Latvija Rīga
17 361 Andrejs Solovjovs Latvija Jūrmala
18 335 Dāvis Apfelbaums Latvija Ventspils
19 304 Eduards Strauts Latvija Inčukalns
20 304 Rainers Kreitāls Latvija Rīga
21 296 Ēriks Zaics Latvija Rīga
22 287 Markuss Ābele Latvija Inčukalns
23 251 Iida Miettinen Somija Tampere
24 200 Mārcis Andersons Latvija Rīga
25 176 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
26 162 Elena Okuneva Krievija Sanktpēterburga
27 159 Matīss Jakseboga Latvija Rīga
28 154 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
29 146 Semjons Fiškiss Latvija Rīga
30 124 Aleksandrs Bugo Latvija Jēkabpils
31 103 Alekss Ernšteins Latvija Ventspils
32 88 Roberts Tūbelis Latvija Rīga
33 83 Mārcis Rēders Latvija
34 80 Arvīds Ceriņš Latvija
35 76 Markus Sanders Latvija
36 66 Inese Faļkenšteina Latvija Rīga
37 64 Aksels Neimanis Latvija Rīga
38 62 Marija Trušina Latvija
39 57 Reinis Brokāns Latvija Rīga
40 55 Ivars Belkovskis Latvija Rīga
41 51 Oskars Škutāns Latvija Rīga
42 46 Markuss Mežviets Latvija Rīga
43 37 Artūrs Daugovičs Latvija
44 35 Lauris Rozentāls Latvija Ventspils
45 33 Bogdans Vaškovs Latvija
46 12 Renārs Zabarovskis Latvija Ventspils
47 12 Jēkabs Zvans Latvija Rīga
48 7 Oksana Korobkina Latvija Ventspils
49 0 Oskars Meisters Latvija
50 0 Arturs Sordarovs Latvija
51 0 Maksims Čekmarjovs Latvija
52 0 Andrejs Popadins Latvija
53 0 Kajs Zuters Latvija
54 0 Ivans Liberovs Latvija
55 0 Maksims Pesins Latvija
56 0 Artemijs Pogodins Latvija
57 0 Adrians Kudlajevs Latvija
58 0 Oskars Kapteinis Latvija
59 0 Aleksandrs Arajevs Latvija
60 0 Olegs Sergejevs Latvija
61 0 Alvis Alferovs Latvija
62 0 Vladislavs Biculis Latvija
63 0 Rainers Ezis Latvija
64 0 Anastasija Galaka Latvija
65 0 Aleksandrs Andrejevs Latvija
66 0 Georgijs Pesins Latvija
67 0 Henrijs Prokuratovs Latvija
68 0 Mareks Kazlausks Latvija
69 0 Jelisejs Buhanovskis Latvija
70 0 Roberts Aleksejevs Latvija
71 0 Alekss Ameļkovičs Latvija
72 0 Niks Ameļkovičs Latvija
73 0 Nils Atgāzis Latvija
74 0 Emīls Baikovs Latvija
75 0 Gustavs Batņa Latvija
76 0 Ēriks Beļgesovs Latvija
77 0 Kristofers Bogdāns Latvija
78 0 Egils Ezis Latvija
79 0 Artūrs Griķis Latvija
80 0 Ričards Griķis Latvija
81 0 Nikita Karševs Latvija
82 0 Danila Koršunovs Latvija
83 0 Andrejs Lapčiks Latvija
84 0 Rolands Liekmanis Latvija
85 0 Patriks M. Matīss Latvija
86 0 Nils Mazkalāns Latvija
87 0 Krišjānis Rozenkopfs Latvija
88 0 Marks Rozgons Latvija Rīga
89 0 Krišs Atvars Saberovs Latvija
90 0 Deniss Sergejevs Latvija
91 0 Kirills Šmačko Latvija
92 0 Mārcis Sondors Latvija
93 0 Sanduss Stepāns Latvija
94 0 Endijs Umbraško Latvija
95 0 Dāniels Vaičiulēns Latvija Rīga
96 0 Dāvis Vaičiulēns Latvija Rīga
97 0 Niks Vucāns Latvija
98 0 Arsenijs Zaicevs Latvija Rīga
99 0 Ņikita Žiļakovs Latvija