Latvijas Kauss 2017/2018 #2

www.galdahokejs.lv/lk
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Inčukalns
Reģistrācijas sākums Scorpion 14.10.2017 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 14.10.2017 10:00
Turnīra datums 14.10.2017
Dalībnieku 65

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Grupas Noslēdzies 1 14.10.2017 10:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Līgas Noslēdzies 1 14.10.2017 13:20 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Noslēdzies 7 14.10.2017 15:30 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off 1.-2.līga Noslēdzies 5 14.10.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off 2.-3.līga Noslēdzies 5 14.10.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off 3.-4.līga Noslēdzies 5 14.10.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
2 Valts Smagars Latvija Rīga
3 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
4 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns
5 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
6 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
7 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
8 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
9 Alvis Siliņš Latvija Ventspils
10 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
11 Raivis Sternāts Latvija Rīga
12 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
13 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
14 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
15 Andrejs Kuzņecovs Latvija Jēkabpils
16 Elvis Arhinovičs Latvija Ventspils
17 Eliāns Ēdelis Latvija Ventspils
18 Aleksandrs Žernovojs Latvija Ventspils
19 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils
20 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils
21 Salvis Skarainis Latvija Talsi
22 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns
23 Guntis Ernšteins Latvija Ventspils
24 Rinalds Siņicins Latvija Inčukalns
25 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
26 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki
27 Kaspars Viļums Latvija Rīga
28 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga
29 Egīls Belševics Latvija Rīga
30 Alens Kalniņš Latvija Ventspils
31 Sandis Krasts Latvija Valmiera
32 Emīls Krasts Latvija Valmiera
33 Roberts Suharevs Jr. Latvija Inčukalns
34 Intars Garančs Latvija Inčukalns
35 Sarma Vēberga Latvija Ventspils
36 Gundega Paķe Latvija Rīga
37 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki
38 Haralds Janvars Latvija Ventspils
39 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga
40 Andrejs Farafonovs Latvija Rīga
41 Toms Stūrmanis Latvija Stūniši
42 Toms Baumanis Latvija Inčukalns
43 Krista Annija Lagzdiņa Latvija Rīga
44 Harijs Mencendorfs Latvija Sece
45 Leonards Mazūrs Latvija Rīga
46 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns
47 Kristaps Naglis Latvija Rīga
48 Nikolass Pilinskis Latvija Vangaži
49 Aigars Romals Latvija Inčukalns
50 Mārcis Radelis Latvija Ventspils
51 Aigvars Eglītis Latvija Inčukalns
52 Silvestrs Bružēvics Latvija Rīga
53 Jānis Markevics Latvija Vaidava
54 Roberts Pelšs Latvija Burtnieki
55 Alberts Bērtiņš Latvija Rīga
56 Roberts Suharevs Sr. Latvija Inčukalns
57 Olga Ozernaja Latvija Rīga
58 Mārīte Stūrmane Latvija Stūniši
59 Konstantīns Domeniks Zabello Latvija Rīga
60 Martins Gabrielis Latvija Rīga
61 Aleksandra Farafonova Latvija Rīga
62 Zigmārs Šmits Latvija Koknese
63 Kristiāns Auziņš Latvija Burtnieki
64 Gatis Mencendorfs Latvija Jelgava
65 Viktors Piastro Latvija Rīga