www.galdahokejs.lv/lk
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Latvija |
Pilsēta | Inčukalns |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 14.10.2017 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 14.10.2017 10:00 |
Turnīra datums | 14.10.2017 |
Dalībnieku | 65 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Grupas | Noslēdzies | 1 | 14.10.2017 10:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Līgas | Noslēdzies | 1 | 14.10.2017 13:20 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Play-off | Noslēdzies | 7 | 14.10.2017 15:30 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Play-off 1.-2.līga | Noslēdzies | 5 | 14.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Play-off 2.-3.līga | Noslēdzies | 5 | 14.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Play-off 3.-4.līga | Noslēdzies | 5 | 14.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vietu sadalījums | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
1 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Latvija | Rīga | |||
2 | Valts Smagars | Latvija | Rīga | |||
3 | Artjoms Zaharovs | Latvija | Skrunda | |||
4 | Rainers Kalniņš | Latvija | Inčukalns | |||
5 | Edgars Mucenieks | Latvija | Skrunda | |||
6 | Edžus Kaņeps | Latvija | Ventspils | |||
7 | Edgars Saulītis | Latvija | Inčukalns | |||
8 | Gints Lasmanis | Latvija | Skrunda | |||
9 | Alvis Siliņš | Latvija | Ventspils | |||
10 | Raivis Miglinieks | Latvija | Rīga | |||
11 | Raivis Sternāts | Latvija | Rīga | |||
12 | Jevgēnijs Zaharovs | Latvija | Rīga | |||
13 | Elvijs Siliņš | Latvija | Ventspils | |||
14 | Sergejs Mihejevs | Latvija | Rīga | |||
15 | Andrejs Kuzņecovs | Latvija | Jēkabpils | |||
16 | Elvis Arhinovičs | Latvija | Ventspils | |||
17 | Eliāns Ēdelis | Latvija | Ventspils | |||
18 | Aleksandrs Žernovojs | Latvija | Ventspils | |||
19 | Rūdolfs Valainis | Latvija | Jēkabpils | |||
20 | Elēna Rācenāja | Latvija | Ventspils | |||
21 | Salvis Skarainis | Latvija | Talsi | |||
22 | Sandis Kalniņš | Latvija | Inčukalns | |||
23 | Guntis Ernšteins | Latvija | Ventspils | |||
24 | Rinalds Siņicins | Latvija | Inčukalns | |||
25 | Kristaps Zarinieks | Latvija | Jēkabpils | |||
26 | Kristaps Riekstiņš | Latvija | Burtnieki | |||
27 | Kaspars Vilums | Latvija | Rīga | |||
28 | Romans Faļkenšteins | Latvija | Rīga | |||
29 | Egīls Belševics | Latvija | Rīga | |||
30 | Alens Kalniņš | Latvija | Ventspils | |||
31 | Sandis Krasts | Latvija | Valmiera | |||
32 | Emīls Krasts | Latvija | Valmiera | |||
33 | Roberts Suharevs Jr. | Latvija | Inčukalns | |||
34 | Intars Garančs | Latvija | Inčukalns | |||
35 | Sarma Vēberga | Latvija | Ventspils | |||
36 | Gundega Paķe | Latvija | Rīga | |||
37 | Rolands Riekstiņš | Latvija | Burtnieki | |||
38 | Haralds Janvars | Latvija | Ventspils | |||
39 | Reinis Rihards Liepiņš | Latvija | Rīga | |||
40 | Andrejs Farafonovs | Latvija | Rīga | |||
41 | Toms Stūrmanis | Latvija | Stūniši | |||
42 | Toms Baumanis | Latvija | Inčukalns | |||
43 | Krista Annija Lagzdiņa | Latvija | Rīga | |||
44 | Harijs Mencendorfs | Latvija | Sece | |||
45 | Leonards Mazūrs | Latvija | Rīga | |||
46 | Roberts Līvmanis | Latvija | Inčukalns | |||
47 | Kristaps Naglis | Latvija | Rīga | |||
48 | Nikolass Pilinskis | Latvija | Vangaži | |||
49 | Aigars Romals | Latvija | Inčukalns | |||
50 | Mārcis Radelis | Latvija | Ventspils | |||
51 | Aigvars Eglītis | Latvija | Inčukalns | |||
52 | Silvestrs Bružēvics | Latvija | Rīga | |||
53 | Jānis Markevics | Latvija | Vaidava | |||
54 | Roberts Pelšs | Latvija | Burtnieki | |||
55 | Alberts Bērtiņš | Latvija | Rīga | |||
56 | Roberts Suharevs Sr. | Latvija | Inčukalns | |||
57 | Olga Ozernaja | Latvija | Rīga | |||
58 | Mārīte Stūrmane | Latvija | Stūniši | |||
59 | Konstantīns Domeniks Zabello | Latvija | Rīga | |||
60 | Martins Gabrielis | Latvija | Rīga | |||
61 | Aleksandra Farafonova | Latvija | Rīga | |||
62 | Zigmārs Šmits | Latvija | Koknese | |||
63 | Kristiāns Auziņš | Latvija | Burtnieki | |||
64 | Gatis Mencendorfs | Latvija | Jelgava | |||
65 | Viktors Piastro | Latvija | Rīga | |||