II Кубок России. 3 этап. Санкт-Петербург

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Turnīra datums 26.02.2012
Dalībnieku 49
Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Чемпионат Санкт-Петербурга, 3 этап
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 75
2 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga 74
3 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa 73
4 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga 72
5 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 71
6 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 70
7 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 69
8 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 68
9 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 67
10 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 66
11 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 65
12 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 64
13 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 63
14 Vasiliy Lyutorovich Krievija Sanktpēterburga 62
15 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 61
16 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga 60
17 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 59
18 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga 58
19 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 57
20 Platkov Nestor Krievija Sanktpēterburga 56
21 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 55
22 Elizar Bubnov Krievija Sanktpēterburga 54
23 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 53
24 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 52
25 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga 51
26 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 50
27 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca 49
28 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga 48
29 Kozlov Mikhail Krievija Ростов Великий 47
30 Vasily Posrednikov Krievija Sanktpēterburga 46
31 Mishurinskikh Konstantin Krievija Pleskava 45
32 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 44
33 Igor Budilin Krievija Sanktpēterburga 43
34 Ustina Bubnova Krievija Sanktpēterburga 42
35 Andreev Igor Krievija Sanktpēterburga 41
36 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 40
37 Oleg sergeevich Krievija Sanktpēterburga 39
38 Oleg Bubnov Krievija Sanktpēterburga 38
39 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 37
40 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 36
41 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 35
42 Vasily Smirnov Krievija Sanktpēterburga 34
43 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 33
44 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 32
45 Karina Borisova Krievija Sanktpēterburga 31
46 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 30
47 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa 29
48 Alexander Miloradov Krievija Maskava 0
49 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 0