Nosaukums Norway Open 2017
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 06.09.2017
Valsts Norvēģija
Pilsēta Stavangera
Adrese Clarion Hotel Energy, 4008 Stavanger
Turnīra datums 09.09.2017
Dalībnieku 56

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Qualification groups Beigusies 1 09.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Final Groups Beigusies 1 09.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Placement Group Beigusies 1 09.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
Play Off Beigusies 7 09.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 10 -
B-Play off Beigusies 7 09.09.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
2 Hans Osterman Zviedrija Stokholma
3 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū
4 Martin Arenlind Zviedrija Lunda
5 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima
6 Lars Henriksson Zviedrija Piteå
7 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
8 Magnus Klippen Norvēģija Kvernaland
9 Truls Mansson Zviedrija Stokholma
10 Andreas Roren Norvēģija Oslo
11 Anette Engel Dānija Bronderslev
12 Joan Eriksson Mencl Zviedrija Lunda
13 Olle Eriksson Zviedrija
14 Oystein Klippen Norvēģija Kvernaland
15 Andreas Fjermestad Norvēģija Kvernaland
16 Trond Gangsoy Norvēģija Bergena
17 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
18 Espen Eidsnes Norvēģija Bergena
19 Patrik Hellström Zviedrija Erebrū
20 Amund Risa Fylling Norvēģija Kvernaland
21 Emil Larsson Zviedrija Borlänge
22 Uno Osterman Zviedrija Stokholma
23 Vegard Klippen Norvēģija Kvernaland
24 Frode Hagerup Norvēģija Kvernaland
25 Matti Månsson Zviedrija Lunda
26 Stian Ostrem Norvēģija Drammen
27 Markus Bengtsson Zviedrija Gēteborga
28 Gustav Brådland Norvēģija Kvernaland
29 Espen Moe Norvēģija Tronheima
30 Simon Thomas Īrija Berlin
31 Hans-Øyvind Sagen Norvēģija
32 Arne Johannes Holmin Norvēģija Bergena
33 Jerry Wikström Zviedrija Stokholma
34 Sissie Wikstrom Zviedrija Stokholma
35 Sondre Efteland Johansen Norvēģija
36 Arne Hetlelid Norvēģija Sola
37 Nico Pedersen Dānija
38 Anton Jalneskog Zviedrija Gēteborga
39 Evgenii Solovev Krievija Kļina
40 Liv Osterman Zviedrija Stokholma
41 Thorbjørn F. Hestvaag Norvēģija Kverneland
42 Kent Are Solli Norvēģija
43 Wilhelm Possl Zviedrija Vesterosa
44 Eskil Sandland Norvēģija Kvernaland
45 Per E. Weckhorst Norvēģija
46 Sander Berntsen Norvēģija Bryne
47 Susanna Possl Zviedrija Vesterosa
48 Bjørn Austerå Norvēģija
49 Fabian Labedzki Norvēģija
50 Filip Labedzki Norvēģija Kvernaland
51 Rikard Oddane Norvēģija Kvernaland
52 Daniel Nygård Norvēģija
53 Bjørn Schandy Norvēģija
54 Bjarte Tjessem Norvēģija Kvernaland
55 Sven Nikolai Jensen Norvēģija Kvernaland
56 Juan Ruano Spānija