2-й этап VIII Кубка России. ХХIV Кубок Санкт-Петербурга - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 18.08.2017 12:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 30.09.2017 12:00
Turnīra datums 01.10.2017

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4602 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4046 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
3 4005 Sergey Ivanov Krievija Kursk
4 3914 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
5 3836 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
6 3832 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
7 3809 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
8 3638 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
9 3529 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
10 3421 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
11 3418 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
12 3277 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
13 3272 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
14 3269 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
15 3231 Denis Matveev Krievija Kursk
16 3187 Artem Valiev Lietuva Viļņa
17 3031 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
18 2998 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
19 2977 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
20 2959 Alexander Galkin Krievija Volgograda
21 2858 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
22 2851 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
23 2826 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
24 2820 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
25 2815 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
26 2760 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
27 2756 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
28 2746 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
29 2727 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
30 2720 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
31 2518 Jevgeny Tsupko Izraēla
32 2508 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
33 2491 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
34 2469 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
35 2366 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
36 2350 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
37 2308 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
38 2251 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk
39 2245 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga
40 2210 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
41 2166 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
42 2037 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
43 2025 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga
44 1899 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga
45 1868 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
46 1765 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga
47 1711 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
48 1708 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
49 1511 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga
50 1345 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
51 1345 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga
52 962 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga
53 912 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
54 886 Pavel Sazhin Krievija Sanktpēterburga
55 681 Maxim Osadchuk Krievija Sanktpēterburga
56 634 Maxim Korsuk Krievija Sanktpēterburga
57 465 Semyon Kurbatov Krievija Sanktpēterburga
58 446 Tim Barannikov Krievija Sanktpēterburga
59 350 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga
60 333 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga
61 253 Павел Баранников Krievija Sanktpēterburga
62 243 Alisa Jashina Krievija Sanktpēterburga
63 230 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga
64 144 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
65 144 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
66 139 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga
67 127 Ярослав Барышев Krievija Sanktpēterburga
68 115 Misha Ushakov Krievija Sanktpēterburga
69 113 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga
70 107 Алёша Титов Krievija Sanktpēterburga
71 90 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga
72 88 Илья Панчишин Krievija Sanktpēterburga
73 83 Тимофей Сергиенко Krievija Sanktpēterburga
74 75 Ilya Revunov Krievija Sanktpēterburga
75 67 Даня Федянцев Krievija Sanktpēterburga
76 66 Yuriy Morozov Krievija Nizhniy Novgorod
77 9 Alexey Fursenko Krievija Sanktpēterburga