Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Adrese | пр. Маршала Говорова, 35, Центр игровых видов спорта "PRO" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 18.08.2017 12:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 30.09.2017 12:00 |
Turnīra datums | 01.10.2017 |
Dalībnieku | 77 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Групповой этап | Noslēdzies | 1 | 01.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Высшая Лига | Noslēdzies | 1 | 01.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Первая Лига | Noslēdzies | 1 | 01.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Вторая Лига | Noslēdzies | 1 | 01.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 5 - | ||||||||
Третья Лига | Noslēdzies | 1 | 01.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 6 - | ||||||||
Плей-Офф | Noslēdzies | 7 | 01.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 7 - | ||||||||
Утешительный Плей-Офф | Noslēdzies | 5 | 01.10.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 30 | |||
2 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 27 | |||
3 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | 25 | |||
4 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 23 | |||
5 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | 21 | |||
6 | Oleg Ortinov | Krievija | Sanktpēterburga | 20 | |||
7 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | 19 | |||
8 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | 18 | |||
9 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 17 | |||
10 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 16 | |||
11 | Dmitriy Nabasov | Krievija | Kursk | 15 | |||
12 | Anton Fedoseev | Krievija | Sanktpēterburga | 14 | |||
13 | Viktoria Gorodnitskaya | Krievija | Čerepoveca | 13 | |||
14 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | 12 | |||
15 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 11 | |||
16 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 10 | |||
17 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | 9 | |||
18 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | 8 | |||
19 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | 7 | ||||
20 | Alexi Biorn | Krievija | Sanktpēterburga | 6 | |||
21 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | 5 | |||
22 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 4 | |||
23 | Mark Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | 3 | |||
24 | Ivan Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 2 | |||
25 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
26 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
27 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
28 | Andrey Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
29 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 1 | |||
30 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
31 | Alexander Ozerov | Krievija | Čerepoveca | 1 | |||
32 | Mikhail Sivakov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
33 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | 1 | |||
34 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
35 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
36 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
37 | Michail Nikitin | Krievija | Kronshtadt | 1 | |||
38 | Sergey Kudinov | Krievija | Chernyakhovsk | 1 | |||
39 | Elena Nikitina | Krievija | Kronshtadt | 1 | |||
40 | Denis Petrov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
41 | Boris Velmoga | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
42 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
43 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
44 | Anthony Mzilangve | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
45 | Alexander Koroschenko | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
46 | Dasha Obukhova | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
47 | Maxim Osadchuk | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
48 | Mikhail Gorodnitskiy | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
49 | Maxim Korsuk | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
50 | Ksenia Oboeva | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
51 | Vadim Matveev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
52 | Vadim Lebedev | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
53 | Pavel Sazhin | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
54 | Alexander Nagorniy ml. | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
55 | Semyon Kurbatov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
56 | Tim Barannikov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
57 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
58 | Alisa Jashina | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
59 | Yuriy Morozov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
60 | Juriy Pochatov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
61 | Pavel Fedorov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
62 | Semyon Bityukov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
63 | Павел Баранников | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
64 | Oleg Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
65 | Игорь Початов | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
66 | Alexey Fursenko | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
67 | Misha Ushakov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
68 | Andrey Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
69 | Тимофей Сергиенко | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
70 | Ilya Revunov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
71 | Илья Панчишин | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
72 | Nikita Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
73 | Алёша Титов | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
74 | Даня Федянцев | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
75 | Pavel Simonov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
76 | Edward Sazanov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
77 | Ярослав Барышев | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||