2-й этап VIII Кубка России. ХХIV Кубок Санкт-Петербурга

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese пр. Маршала Говорова, 35, Центр игровых видов спорта "PRO"
Reģistrācijas sākums 18.08.2017 12:00
Reģistrācijas beigas 30.09.2017 12:00
Turnīra datums 01.10.2017
Dalībnieku 77

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 01.10.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 01.10.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая Лига Noslēdzies 1 01.10.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Вторая Лига Noslēdzies 1 01.10.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Третья Лига Noslēdzies 1 01.10.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Плей-Офф Noslēdzies 7 01.10.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Утешительный Плей-Офф Noslēdzies 5 01.10.2017 00:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 30
2 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 27
3 Sergey Ivanov Krievija Kursk 25
4 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 23
5 Denis Matveev Krievija Kursk 21
6 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 20
7 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 19
8 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 18
9 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 17
10 Alexander Galkin Krievija Volgograda 16
11 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk 15
12 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga 14
13 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca 13
14 Andrey Chaplygin Krievija Kursk 12
15 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 11
16 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 10
17 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 9
18 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 8
19 Jevgeny Tsupko Izraēla 7
20 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga 6
21 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 5
22 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 4
23 Mark Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 3
24 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga 2
25 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 1
26 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 1
27 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 1
28 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 1
29 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 1
30 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 1
31 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca 1
32 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga 1
33 Artem Valiev Lietuva Viļņa 1
34 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 1
35 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 1
36 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 1
37 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 1
38 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk 1
39 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 1
40 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga 1
41 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 1
42 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 1
43 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 1
44 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 1
45 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 1
46 Dasha Obuhova Krievija Sanktpēterburga 1
47 Maxim Osadchuk Krievija Sanktpēterburga 1
48 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 1
49 Maxim Korsuk Krievija Sanktpēterburga 1
50 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga 1
51 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 1
52 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 1
53 Pavel Sazhin Krievija Sanktpēterburga 1
54 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga 1
55 Semyon Kurbatov Krievija Sanktpēterburga 1
56 Tim Barannikov Krievija Sanktpēterburga 1
57 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 1
58 Alisa Jashina Krievija Sanktpēterburga 1
59 Yuriy Morozov Krievija Nizhniy Novgorod 1
60 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 1
61 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga 1
62 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 1
63 Павел Баранников Krievija Sanktpēterburga 1
64 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga 1
65 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga 1
66 Alexey Fursenko Krievija Sanktpēterburga 1
67 Misha Ushakov Krievija Sanktpēterburga 1
68 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 1
69 Тимофей Сергиенко Krievija Sanktpēterburga 1
70 Ilya Revunov Krievija Sanktpēterburga 1
71 Илья Панчишин Krievija Sanktpēterburga 1
72 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 1
73 Алёша Титов Krievija Sanktpēterburga 1
74 Даня Федянцев Krievija Sanktpēterburga 1
75 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga 1
76 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 1
77 Ярослав Барышев Krievija Sanktpēterburga 1