1-й этап VIII Открытого Кубка России. XVIII Кубок Поволжья

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Nizhniy Novgorod
Reģistrācijas sākums Scorpion 13.07.2017 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 12.08.2017 11:00
Turnīra datums 13.08.2017
Dalībnieku 50

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 13.08.2017 11:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Noslēdzies 1 13.08.2017 13:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая лига Noslēdzies 1 13.08.2017 13:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 13.08.2017 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Малый Плей-офф (17-32) Noslēdzies 5 13.08.2017 15:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 30
2 Alexander Galkin Krievija Volgograda 27
3 Alexandr Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 25
4 Ivan Shemjakov Krievija Nizhniy Novgorod 23
5 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 21
6 Jevgeny Tsupko Izraēla 20
7 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 19
8 Alexey Baranov Kazahstāna Karagandy 18
9 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 17
10 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 16
11 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod 15
12 Sergey Kovankin Krievija Nizhniy Novgorod 14
13 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 13
14 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 12
15 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 11
16 Elnara Abasova Krievija Nizhniy Novgorod 10
17 Mikhail Krinov Krievija Maskava 9
18 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga 8
19 Ramil Galiev Krievija Kazaņa 7
20 Dmitriy Nazarov Krievija Nizhniy Novgorod 6
21 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa 5
22 Dima Hintibidze Krievija Nizhniy Novgorod 4
23 Yarullin Rustam Nariman oli Uzbekistāna Buhāra 3
24 Ivan Titkov Krievija Samāra 2
25 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 1
26 Alexey Shalagin Krievija Nizhniy Novgorod 1
27 Taisia Ankudimova Krievija Nizhniy Novgorod 1
28 Alexander Prokopov Krievija Maskava 1
29 Alexey Balitskiy Krievija Maskava 1
30 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 1
31 Ilya Elkin Krievija Perma 1
32 Andrey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 1
33 Pavel Shakirov Krievija Kazaņa 1
34 Sergey Semagin Krievija Kazaņa 1
35 Sergey Marochkin Krievija Samāra 1
36 Konstantin Barabash Krievija Kazaņa 1
37 Kurochkin Maksim Krievija Volgodonska 1
38 Aleksey Molodenkov Krievija Balašiha 1
39 Semen Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 1
40 Yuriy Morozov Krievija Nizhniy Novgorod 1
41 Andrey Leutin Krievija Nizhniy Novgorod 1
42 Evgeniy Elkin Krievija Perma 1
43 Elena Okuneva Krievija Sanktpēterburga 1
44 Vladimir Kudryavcev Krievija Nizhniy Novgorod 1
45 Andrei Ivanov Krievija Čeboksari 1
46 Artem Matveev Krievija Nizhniy Novgorod 1
47 Igor Ivanov Krievija Nizhniy Novgorod 1
48 Alexey Kalinkin Krievija Nizhniy Novgorod 1
49 Panyov Nikita Krievija Teykovo 1
50 Milichaev Andrey Krievija Nizhniy Novgorod 1