XXV Чемпионат Санкт-Петербурга 4 этап

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese отель Парк Инн Прибалтийская. ул.Кораблестроителей, 14
Reģistrācijas sākums 27.04.2017 20:00
Reģistrācijas beigas 14.05.2017 11:30
Turnīra datums 14.05.2017
Dalībnieku 64

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Вторая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Третья Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 100
2 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 97
3 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 95
4 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga 93
5 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 91
6 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga 90
7 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 89
8 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga 88
9 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 87
10 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 86
11 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 85
12 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 84
13 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 83
14 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga 82
15 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska 81
16 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 80
17 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 79
18 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 78
19 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 77
20 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 76
21 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 75
22 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 74
23 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga 73
24 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 72
25 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 71
26 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga 70
27 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 69
28 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga 68
29 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 67
30 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 66
31 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 65
32 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga 64
33 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga 63
34 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 62
35 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 61
36 Иван Бортяков Krievija Sanktpēterburga 60
37 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga 59
38 Владимир Нижник Krievija Sanktpēterburga 58
39 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 57
40 Андрей Бортяков Krievija Sanktpēterburga 56
41 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 55
42 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga 54
43 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 53
44 Тимофей Сергиенко Krievija Sanktpēterburga 52
45 Саша Архипенко Krievija Sanktpēterburga 51
46 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga 50
47 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 49
48 Илья Панчишин Krievija Sanktpēterburga 48
49 Misha Ushakov Krievija Sanktpēterburga 47
50 Алёша Титов Krievija Sanktpēterburga 46
51 Александр Савинцев Krievija Sanktpēterburga 45
52 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga 44
53 Андрей Слюсарев Krievija Sanktpēterburga 43
54 Artyom Shirskiy Krievija Sanktpēterburga 42
55 Андрей Дмитриев Krievija Sanktpēterburga 41
56 Александр Алёшин Krievija Sanktpēterburga 40
57 Дима Федорин Krievija Sanktpēterburga 39
58 Даниил Захаров Krievija Sanktpēterburga 38
59 Иван Абдурашитов Krievija Sanktpēterburga 37
60 Вадим Захаров Krievija Sanktpēterburga 36
61 Егор Саранцев Krievija Sanktpēterburga 35
62 Дима Виноградов Krievija Sanktpēterburga 34
63 Дмитрий Ушаков Krievija Sanktpēterburga 33
64 Кирилл Шумилов Krievija Sanktpēterburga 32