Moscow Masters 2017 - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.04.2017 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 01.06.2017 23:59
Turnīra datums 04.06.2017

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4619 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4434 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
3 4367 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
4 4351 Alexey Zaharov Krievija Maskava
5 4162 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
6 4145 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
7 4120 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
8 4043 Alexander Miloradov Krievija Maskava
9 3947 Ivan Zaharov Krievija Maskava
10 3817 Sergey Ivanov Krievija Kursk
11 3638 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
12 3606 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
13 3581 Stanislav Lutay Krievija Tula
14 3421 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
15 3415 Vladimir Goncharov Krievija Maskava
16 3272 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
17 3123 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
18 2922 Mikhail Mikhin Krievija Maskava
19 2882 Maxim Starkov Krievija Kursk
20 2807 Sergey Sammal Krievija Tula
21 2806 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
22 2760 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
23 2739 Igor Novikov Krievija Krasnodara
24 2727 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
25 2685 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
26 2685 Maria Miloradova Krievija Maskava
27 2635 Alexey Baranov Krievija Maskava
28 2616 Dmitriy Sapozhnikov Krievija Saratova
29 2589 Yury Volik Krievija Krasnodara
30 2576 Alexandr Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
31 2514 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
32 2498 Petr Mozhaev Krievija Maskava
33 2427 Vyacheslav Kelin Krievija Habarovska
34 2383 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
35 2330 Mikhail Krinov Krievija Maskava
36 2284 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
37 2272 Andrey Ponomarev Krievija Maskava
38 2255 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
39 2243 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk
40 2238 Jevgeny Tsupko Izraēla
41 2134 Evgenii Solovev Krievija Kļina
42 2087 Kirill Vasilev Krievija Maskava
43 2048 Kirill Rudnev Krievija Maskava
44 1996 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana
45 1939 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм
46 1900 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki
47 1895 Evgen Novikov Krievija Krasnodara
48 1888 Aleksandr Yakovenko Krievija Jekaterinburga
49 1817 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska
50 1756 Vladimir Opanasenko Krievija Maskava
51 1697 Leonid Volik Krievija Krasnodara
52 1649 Yuriy Verbitskiy Krievija Волгоград / Москва
53 1609 Dmitry Krylov Krievija Maskava
54 1427 Ilya Timofeev Krievija Jaroslavļa
55 1266 Yuriy Popov Krievija Maskava
56 1121 Alexey Gavrilov Krievija Maskava
57 1047 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
58 1032 Sergey Pugachev Krievija Zheleznodorozhnyy
59 993 Timur Khamiev Krievija Kazaņa
60 852 Pavel Temnyakov Krievija Jekaterinburga
61 848 Sergey Nekrasov Krievija Maskava
62 829 Denis Nekrasov Krievija Maskava
63 744 Ryzhov Roman Krievija Maskava
64 711 Andrey Stolyarov Krievija Maskava
65 698 Ruslan Kazymov Krievija Jekaterinburga
66 505 Vladimir Orlov Krievija Maskava
67 485 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava
68 385 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa
69 238 Aleksey Molodenkov Krievija Balašiha
70 34 Nikolay Malitsky Krievija Novosibirska
71 1 Vitaliy Chervyakov Krievija Saranska