8:00 — Doors open;
9:30 – 10:30 — Регистрация участников в зале (кроме топ-8);
10:35 – 10:45 — Церемония открытия;
11:00 – 12:35 — Игры квалификационного раунда;
12:35 – 13:05 — Перерыв;
14:30 – 15:00 — Регистрация топ-8 в зале;
13:05 – 15:20 — Игры в лигах;
15:20 – 15:30 — Перерыв;
15:30 – 15:40 — Вручение формы игрокам сборной;
15:40 – 19:25 — Плей-офф;
19:25 – 19:40 — Награждение и раздача автографов;
20:00 — Doors close.
9:30 – 10:30 — Регистрация участников в зале (кроме топ-8);
10:35 – 10:45 — Церемония открытия;
11:00 – 12:35 — Игры квалификационного раунда;
12:35 – 13:05 — Перерыв;
14:30 – 15:00 — Регистрация топ-8 в зале;
13:05 – 15:20 — Игры в лигах;
15:20 – 15:30 — Перерыв;
15:30 – 15:40 — Вручение формы игрокам сборной;
15:40 – 19:25 — Плей-офф;
19:25 – 19:40 — Награждение и раздача автографов;
20:00 — Doors close.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Adrese | г. Москва, Измайловское шоссе д. 71, корп. 2Б, конференц-зал "Москва" в корпусе "Бета" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 03.04.2017 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 01.06.2017 23:59 |
Turnīra datums | 04.06.2017 |
Dalībnieku | 71 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | 04.06.2017 11:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 2 - | ||||||||
Лиги (Высшая и Первая) | Noslēdzies | 1 | 04.06.2017 13:05 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 3 - | ||||||||
Лиги (Вторая и Третья) | Noslēdzies | 1 | 04.06.2017 13:05 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
- 4 - | ||||||||
Большой Плей-Офф | Noslēdzies | 7 | 04.06.2017 15:40 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Малый Плей-Офф | Noslēdzies | 5 | 04.06.2017 15:40 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Результаты Moscow Masters 2017 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | |||
3 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | |||
4 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | |||
7 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Vladimir Goncharov | Krievija | Maskava | |||
9 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | |||
10 | Ivan Zaharov | Krievija | Maskava | |||
11 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | |||
12 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | |||
13 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | |||
14 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | |||
15 | Dmitriy Sapozhnikov | Krievija | Saratova | |||
16 | Igor Masloboev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
18 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | |||
19 | Sergey Sammal | Krievija | Tula | |||
20 | Vyacheslav Kelin | Krievija | Habarovska | |||
21 | Kirill Rudnev | Krievija | Maskava | |||
22 | Mikhail Mikhin | Krievija | Maskava | |||
23 | Alexandr Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
24 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | ||||
25 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | |||
26 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | |||
27 | Dmitriy Nabasov | Krievija | Kursk | |||
28 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | |||
29 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | |||
31 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | |||
32 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | |||
33 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | |||
34 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | |||
35 | Mikhail Krinov | Krievija | Maskava | |||
36 | Sergey Kudinov | Krievija | Chernyakhovsk | |||
37 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | |||
38 | Evgen Novikov | Krievija | Krasnodara | |||
39 | Baurzhan Ualiev | Kazahstāna | Astana | |||
40 | Kazymov Ruslan | Krievija | Jekaterinburga | |||
41 | Petr Mozhaev | Krievija | Maskava | |||
42 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | |||
43 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | |||
44 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | |||
45 | Mihail Margolis | Izraēla | Бенидорм | |||
46 | Vladimir Opanasenko | Krievija | Maskava | |||
47 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | |||
48 | Vladimir Areshkin | Krievija | Kotel’niki | |||
49 | Ilya Timofeev | Krievija | Jaroslavļa | |||
50 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | |||
51 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | |||
52 | Temnyakov Pavel | Krievija | Jekaterinburga | |||
53 | Aleksandr Yakovenko | Krievija | Jekaterinburga | |||
54 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | |||
55 | Kirill Vasilev | Krievija | Maskava | |||
56 | Yuriy Verbitskiy | Krievija | Волгоград / Москва | |||
57 | Ryzhov Roman | Krievija | Maskava | |||
58 | Nikolay Malitsky | Krievija | Novosibirska | |||
59 | Alexey Gavrilov | Krievija | Maskava | |||
60 | Aleksey Molodenkov | Krievija | Kļina | |||
61 | Andrey Stolyarov | Krievija | Maskava | |||
62 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | |||
63 | Dmitry Krylov | Krievija | Maskava | |||
64 | Denis Nekrasov | Krievija | Maskava | |||
65 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | |||
66 | Sergey Pugachev | Krievija | Zheleznodorozhnyy | |||
67 | Sergey Nekrasov | Krievija | Maskava | |||
68 | Alexander Enyushin | Krievija | Kazaņa | |||
69 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
70 | Vitaliy Chervyakov | Krievija | Saranska | |||
71 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | |||