Moscow Masters 2017

8:00 — Doors open;
9:30 – 10:30 — Регистрация участников в зале (кроме топ-8);
10:35 – 10:45 — Церемония открытия;
11:00 – 12:35 — Игры квалификационного раунда;
12:35 – 13:05 — Перерыв;
14:30 – 15:00 — Регистрация топ-8 в зале;
13:05 – 15:20 — Игры в лигах;
15:20 – 15:30 — Перерыв;
15:30 – 15:40 — Вручение формы игрокам сборной;
15:40 – 19:25 — Плей-офф;
19:25 – 19:40 — Награждение и раздача автографов;
20:00 — Doors close.
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Maskava
Adrese г. Москва, Измайловское шоссе д. 71, корп. 2Б, конференц-зал "Москва" в корпусе "Бета"
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.04.2017 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 01.06.2017 23:59
Turnīra datums 04.06.2017
Dalībnieku 71

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 04.06.2017 11:00 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги (Высшая и Первая) Noslēdzies 1 04.06.2017 13:05 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Лиги (Вторая и Третья) Noslēdzies 1 04.06.2017 13:05 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Большой Плей-Офф Noslēdzies 7 04.06.2017 15:40 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Малый Плей-Офф Noslēdzies 5 04.06.2017 15:40 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Результаты Moscow Masters 2017
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
3 Alexey Zaharov Krievija Maskava
4 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
5 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
6 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
7 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
8 Vladimir Goncharov Krievija Maskava
9 Alexander Miloradov Krievija Maskava
10 Ivan Zaharov Krievija Maskava
11 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
12 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
13 Stanislav Lutay Krievija Tula
14 Sergey Ivanov Krievija Kursk
15 Dmitriy Sapozhnikov Krievija Saratova
16 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
17 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
18 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
19 Sergey Sammal Krievija Tula
20 Vyacheslav Kelin Krievija Habarovska
21 Kirill Rudnev Krievija Maskava
22 Mikhail Mikhin Krievija Maskava
23 Alexandr Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
24 Jevgeny Tsupko Izraēla
25 Maxim Starkov Krievija Kursk
26 Stepan Korotkiy Krievija Maskava
27 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
28 Maria Miloradova Krievija Maskava
29 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
30 Igor Novikov Krievija Krasnodara
31 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
32 Andrey Ponomarev Krievija Maskava
33 Alexey Baranov Krievija Maskava
34 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
35 Mikhail Krinov Krievija Maskava
36 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk
37 Leonid Volik Krievija Krasnodara
38 Evgen Novikov Krievija Krasnodara
39 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana
40 Ruslan Kazymov Krievija Jekaterinburga
41 Petr Mozhaev Krievija Maskava
42 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
43 Evgenii Solovev Krievija Kļina
44 Yury Volik Krievija Krasnodara
45 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм
46 Vladimir Opanasenko Krievija Maskava
47 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
48 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki
49 Ilya Timofeev Krievija Jaroslavļa
50 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska
51 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
52 Pavel Temnyakov Krievija Jekaterinburga
53 Aleksandr Yakovenko Krievija Jekaterinburga
54 Timur Khamiev Krievija Kazaņa
55 Kirill Vasilev Krievija Maskava
56 Yuriy Verbitskiy Krievija Волгоград / Москва
57 Ryzhov Roman Krievija Maskava
58 Nikolay Malitsky Krievija Novosibirska
59 Alexey Gavrilov Krievija Maskava
60 Aleksey Molodenkov Krievija Balašiha
61 Andrey Stolyarov Krievija Maskava
62 Yuriy Popov Krievija Maskava
63 Dmitry Krylov Krievija Maskava
64 Denis Nekrasov Krievija Maskava
65 Vladimir Orlov Krievija Maskava
66 Sergey Pugachev Krievija Zheleznodorozhnyy
67 Sergey Nekrasov Krievija Maskava
68 Alexander Enyushin Krievija Kazaņa
69 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
70 Vitaliy Chervyakov Krievija Saranska
71 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava