Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Adrese | 2-й Вышеславцев пер., д.17, стр.2, Клуб КВН "Скворечник" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 04.03.2017 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 11.03.2017 23:59 |
Turnīra datums | 12.03.2017 |
Dalībnieku | 24 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Лиги | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Плей-офф (высшая лига) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Матч за 9 место в Высшей лиге | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 5 - | ||||||||
Матч за 11 место в Высшей лиге | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 6 - | ||||||||
Плей-офф (первая лига) | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | ||||
2 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | ||||
3 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
4 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | ||||
5 | Vladimir Goncharov | Krievija | Maskava | ||||
6 | Vyacheslav Kelin | Krievija | Habarovska | ||||
7 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | ||||
8 | Petr Mozhaev | Krievija | Maskava | ||||
9 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | ||||
10 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | ||||
11 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | ||||
12 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | ||||
13 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | ||||
14 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | ||||
15 | Yuriy Verbitskiy | Krievija | Волгоград / Москва | ||||
16 | Andrey Babintsev | Krievija | Maskava | ||||
17 | Alexey Gavrilov | Krievija | Maskava | ||||
18 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | ||||
19 | valeriy ignatyev | Krievija | Maskava | ||||
20 | Andrey Stolyarov | Krievija | Maskava | ||||
21 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | ||||
22 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | |||||
23 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | ||||
24 | Timofey Kuznetsov | Krievija | Maskava | ||||