5-й этап VII Открытого Кубка России. XVI Чемпионат Москвы

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Maskava
Adrese пр. Мира 101 В, стр.3, спорткомплекс "Мир"
Reģistrācijas sākums Scorpion 20.02.2017 06:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 04.03.2017 11:00
Turnīra datums 05.03.2017
Dalībnieku 42

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Первая лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Grigoriy Dubinin Krievija Tula 30
2 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 27
3 Alexander Galkin Krievija Volgograda 25
4 Stepan Korotkiy Krievija Maskava 23
5 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 21
6 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 20
7 Vladimir Goncharov Krievija Maskava 19
8 Sergey Patekhin Krievija Kursk 18
9 Alexey Baranov Krievija Maskava 17
10 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk 16
11 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 15
12 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 14
13 Jevgeny Tsupko Izraēla 13
14 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 12
15 Sergey Korotkiy Krievija Maskava 11
16 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 10
17 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 9
18 Vladimir Areshkin Krievija Kotel’niki 8
19 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 7
20 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki 6
21 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska 5
22 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 4
23 Vyacheslav Kelin Krievija Habarovska 3
24 Petr Mozhaev Krievija Maskava 2
25 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 1
26 Kirill Vasilev Krievija Maskava 1
27 Yuriy Verbitskiy Krievija Волгоград / Москва 1
28 Dmitriy Shumilin Krievija Maskava 1
29 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 1
30 Evgenii Solovev Krievija Kļina 1
31 Ilya Timofeev Krievija Jaroslavļa 1
32 Sergey Nekrasov Krievija Maskava 1
33 Anton Urakaev Krievija Maskava 1
34 Denis Nekrasov Krievija Maskava 1
35 Andrey Stolyarov Krievija Maskava 1
36 Andrey Filyushin Krievija Kotel’niki 1
37 valeriy ignatyev Krievija Maskava 1
38 Vladimir Orlov Krievija Maskava 1
39 Andrei Ivanov Krievija Čeboksari 1
40 Andrey Borisov Krievija Maskava 1
41 Aleksei Orlov Krievija Maskava 1
42 Aleksandr Dvinyaninov Krievija Maskava 1