http://facebook.com/SwedishMasters & http://masters.bordshockey.net
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Zviedrija |
Pilsēta | Malme |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 10.02.2017 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 10.02.2017 00:00 |
Turnīra datums | 11.02.2017 |
Dalībnieku | 100 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
B-placement | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
C-placement | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Final groups | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
A-playoffs | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
B-playoffs | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
C-playoffs | Noslēdzies | 3 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Swedish Masters 2017 final standings | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
1 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | |||
3 | Kevin Eriksson | Somija | Turku | |||
4 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Markus Nilsson | Zviedrija | Stokholma | |||
6 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Latvija | Rīga | |||
7 | Jimmy Mardell | Zviedrija | Stokholma | |||
8 | Jevgēnijs Zaharovs | Latvija | Rīga | |||
9 | Finn Fries | Zviedrija | Lunda | |||
10 | Filip Hamacek | Čehija | ||||
11 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | |||
12 | Valts Smagars | Latvija | Rīga | |||
13 | Oscar Henriksson | Zviedrija | Piteå | |||
14 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | |||
15 | Joakim Lundin | Zviedrija | Erebrū | |||
16 | Suojanen Antti | Somija | ||||
17 | Rickard Sjöstedt | Zviedrija | Malme | |||
18 | Michal Kobrle | Čehija | ||||
19 | Anders Ekestubbe | Zviedrija | Gēteborga | |||
20 | Krystof Lebl | Čehija | Prāga | |||
21 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | |||
22 | Patrik Petr | Čehija | Litomišla | |||
23 | Yngve Aasheim | Norvēģija | Tronheima | |||
24 | Matti Månsson | Zviedrija | Lunda | |||
25 | Carl Bindekrans | Zviedrija | Noršēpinga | |||
26 | Patrik Hellström | Zviedrija | Erebrū | |||
27 | Vesa Huotelin | Somija | Espo | |||
28 | Andreas Andersson | Zviedrija | Svedala | |||
29 | Truls Mansson | Zviedrija | Stokholma | |||
30 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | |||
31 | Vaclav Pikl | Čehija | Plzeņa | |||
32 | Magnus Klippen | Norvēģija | Kvernaland | |||
33 | Marcus Andersson | Zviedrija | Jenšēpinga | |||
34 | Fredric Axelsson | Zviedrija | Stokholma | |||
35 | Espen Moe | Norvēģija | Tronheima | |||
36 | Martin Arenlind | Zviedrija | Lunda | |||
37 | Jan Dryak | Čehija | ||||
38 | Martin Lunden | Zviedrija | Malme | |||
39 | Kimmo Eriksson | Somija | Turku | |||
40 | Bjarne Axelsen | Dānija | Bronderslev | |||
41 | Andreas Fjermestad | Norvēģija | Kvernaland | |||
42 | Peter Östlund | Zviedrija | Avesta | |||
43 | Richard Petersson | Zviedrija | Lunda | |||
44 | Jerry Wikström | Zviedrija | Stokholma | |||
45 | Lukas Gustafsson | Zviedrija | Gēteborga | |||
46 | Mattias Kralmark | Zviedrija | Lunda | |||
47 | Simonas Pleikys | Lietuva | Viļņa | |||
48 | Mikus Saulītis | Latvija | Inčukalns | |||
49 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | |||
50 | Richard Pedersen | Zviedrija | Erebrū | |||
51 | David Nordström | Zviedrija | Malme | |||
52 | Karl Jönsson | Zviedrija | New Orleans, USA | |||
53 | Emil Larsson | Zviedrija | Borlänge | |||
54 | Papp Magor | Ungārija | Budapešta | |||
55 | Fredrik Hansson | Zviedrija | Gēteborga | |||
56 | Espen Eidsnes | Norvēģija | Bergena | |||
57 | Henric Andersson | |||||
58 | Joachim Thyzell | Zviedrija | ||||
59 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | |||
60 | Anette Engel | Dānija | Bronderslev | |||
61 | Henrik Nilsson | Zviedrija | Vesterosa | |||
62 | Jimi Månsson | Zviedrija | Lunda | |||
63 | Øystein Klippen | Norvēģija | Kvernaland | |||
64 | Milos Sevr | Čehija | Turnov | |||
65 | Péter Borsányi | Ungārija | Vác | |||
66 | Amund Risa Fylling | Norvēģija | Kvernaland | |||
67 | Eric Norén | Zviedrija | Malme | |||
68 | Magyari Viktor | Ungārija | Vác | |||
69 | Markus Bengtsson | Zviedrija | Göteborg | |||
70 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | |||
71 | Gustav Brådland | Norvēģija | Kvernaland | |||
72 | Julian Elvén | Zviedrija | Malme | |||
73 | Joan Eriksson Mencl | Zviedrija | Lunda | |||
74 | Simon Thomas | Īrija | Berlin | |||
75 | Netta Jousi | Somija | Helsinki | |||
76 | Laszlo Altmann | Ungārija | ||||
77 | Zdenek Lopaur | CZE | ||||
78 | Joakim Gåfvels | |||||
79 | Laszlo Kiss | Ungārija | ||||
80 | Michael Toft Nielsen | Dānija | Olborga | |||
81 | Peter Madsen | Dānija | ||||
82 | Wilhelm Pössl | Zviedrija | Vesterosa | |||
83 | Johan Estmo | Zviedrija | ||||
84 | Oliver Westlund Myrén | Zviedrija | Gēteborga | |||
85 | Tomas Fägerlind | Zviedrija | ||||
86 | Michal Masek | Čehija | ||||
87 | Anders Pettersson | Zviedrija | Lännäs | |||
88 | Sandra Komaraite | Lietuva | Viļņa | |||
89 | Jurgita Vasileviciene | Lietuva | Viļņa | |||
90 | Johan Johansson | Zviedrija | Eskilstūna | |||
91 | Daniel Setterwall | Zviedrija | ||||
92 | Sondre Efteland Johansen | Norvēģija | Kvernaland | |||
93 | Morten Aarflot | Norvēģija | Oslo | |||
94 | David Nilsson | Zviedrija | ||||
95 | Ilya Golubev | |||||
96 | Peter Enderborg | |||||
97 | Susanna Possl | Zviedrija | Vesterosa | |||
98 | Tomas Ulis | Lietuva | Viļņa | |||
99 | Simon Larsson | Zviedrija | Gēteborga | |||
100 | Annika Persson | Zviedrija | Eskilstūna | |||