http://facebook.com/SwedishMasters & http://masters.bordshockey.net
Nosaukums Swedish Masters 2017
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 10.02.2017
Valsts Zviedrija
Pilsēta Malme
Reģistrācijas sākums 10.02.2017 00:00
Reģistrācijas beigas 10.02.2017 00:00
Turnīra datums 11.02.2017
Dalībnieku 100

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Qualification Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
B-placement Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
C-placement Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Final groups Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
A-playoffs Beigusies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
B-playoffs Beigusies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
C-playoffs Beigusies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Swedish Masters 2017 final standings
Vārds Valsts Pilsēta
1 Yanis Galuzo Krievija Maskava
2 Edgars Caics Latvijas Republika Rīga
3 Kevin Eriksson Somija Turku
4 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
5 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
6 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvijas Republika Rīga
7 Jimmy Mardell Zviedrija Stokholma
8 Jevgēnijs Zaharovs Latvijas Republika Rīga
9 Finn Fries Zviedrija Lunda
10 Hamacek Filip Čehija
11 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
12 Valts Smagars Latvijas Republika Rīga
13 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
14 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
15 Joakim Lundin Zviedrija Erebrū
16 Suojanen Antti Somija
17 Rickard Sjöstedt Zviedrija Malme
18 Michal Kobrle Čehija
19 Anders Ekestubbe Zviedrija Gēteborga
20 Krystof Lebl Čehija Prāga
21 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
22 Patrik Petr Čehija Litomišla
23 Yngve Aasheim Norvēģija Tronheima
24 Matti Månsson Zviedrija Lunda
25 Carl Bindekrans Zviedrija Noršēpinga
26 Patrik Hellström Zviedrija Erebrū
27 Vesa Huotelin Somija Espo
28 Andreas Andersson Zviedrija Svedala
29 Truls Mansson Zviedrija Stokholma
30 Anton Runenkov Krievija Maskava
31 Vaclav Pikl Čehija Plzeņa
32 Magnus Klippen Norvēģija Kvernaland
33 Marcus Andersson Zviedrija Jenšēpinga
34 Fredric Axelsson Zviedrija Stokholma
35 Espen Moe Norvēģija Tronheima
36 Martin Arenlind Zviedrija Lunda
37 Jan Dryak Čehija
38 Martin Lunden Zviedrija Malme
39 Kimmo Eriksson Somija Turku
40 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
41 Andreas Fjermestad Norvēģija Kvernaland
42 Peter Östlund Zviedrija Avesta
43 Richard Petersson Zviedrija Lunda
44 Jerry Wikström Zviedrija Stokholma
45 Lukas Gustafsson Zviedrija
46 Mattias Kralmark Zviedrija Lunda
47 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa
48 Mikus Saulītis Latvijas Republika Inčukalns
49 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
50 Richard Pedersen Zviedrija Erebrū
51 David Nordström Zviedrija Malme
52 Karl Jönsson Zviedrija New Orleans, USA
53 Emil Larsson Zviedrija Borlänge
54 Papp Magor Ungārija
55 Fredrik Hansson Zviedrija Gēteborga
56 Espen Eidsnes Norvēģija Bergena
57 Henric Andersson
58 Joachim Thyzell Zviedrija Kristianstad
59 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
60 Anette Engel Dānija Bronderslev
61 Henrik Nilsson Zviedrija Vesterosa
62 Jimi Månsson Zviedrija Lunda
63 Oystein Klippen Norvēģija Kvernaland
64 Milos Sevr Čehija Turnov
65 Péter Borsányi Ungārija Vác
66 Amund Risa Fylling Norvēģija Kvernaland
67 Eric Norén Zviedrija Malme
68 Magyari Viktor Ungārija
69 Markus Bengtsson Zviedrija Gēteborga
70 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
71 Gustav Brådland Norvēģija Kvernaland
72 Julian Elvén Zviedrija Malme
73 Joan Eriksson Mencl Zviedrija Lunda
74 Simon Thomas Īrija Berlin
75 Netta Jousi Somija Helsinki
76 Laszlo Altmann Ungārija
77 Zdenek Lopaur CZE
78 Joakim Gåfvels
79 Laszlo Kiss Ungārija
80 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga
81 Peter Madsen Dānija
82 Wilhelm Pössl Zviedrija Vesterosa
83 Johan Estmo Zviedrija
84 Oliver Westlund Myrén Zviedrija Gēteborga
85 Tomas Fägerlind
86 Michal Masek Čehija
87 Anders Pettersson Zviedrija Lännäs
88 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa
89 Jurgita Vasileviciene Lietuva Viļņa
90 Johan Johansson Zviedrija Eskilstūna
91 Daniel Setterwall
92 Sondre Efteland Johansen Norvēģija
93 Morten Aarflot Norvēģija Bergena
94 David Nilsson Zviedrija
95 Ilya Golubev
96 Peter Enderborg
97 Susanna Possl Zviedrija Vesterosa
98 Tomas Ulis Lietuva Viļņa
99 Simon Larsson Zviedrija Gēteborga
100 Annika Persson Zviedrija Eskilstūna