XXV Чемпионат Санкт-Петербурга 3 этап

регистрация на месте 11.00-11.30
регистрация для 2-й и 3-й лиги 13.30-14.00
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese школа 171 Маяковского, 9
Reģistrācijas sākums Scorpion 17.01.2017 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 05.02.2017 11:30
Turnīra datums 05.02.2017
Dalībnieku 86

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Четвертая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Третья Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Вторая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Первая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
2 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
3 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
4 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
5 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
6 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
7 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
8 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
9 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
10 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
11 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
12 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
13 Artem Valiev Lietuva Viļņa
14 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
15 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
16 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
17 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
18 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
19 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
20 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga
21 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
22 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
23 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
24 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga
25 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
26 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
27 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
28 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
29 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga
30 Igor Budilin Krievija Sanktpēterburga
31 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
32 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga
33 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
34 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga
35 George Titov Krievija Sanktpēterburga
36 Elizar Bubnov Krievija Sanktpēterburga
37 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
38 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
39 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
40 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
41 Anton Lazarev Krievija Sanktpēterburga
42 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
43 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
44 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga
45 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
46 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
47 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
48 Vladimir Lazarev Krievija Sanktpēterburga
49 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
50 Vadim Lebedev Krievija Sanktpēterburga
51 Дмитрий Сигалов Krievija Sanktpēterburga
52 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga
53 Иван Бортяков Krievija Sanktpēterburga
54 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga
55 Андрей Бортяков Krievija Sanktpēterburga
56 Edward Sazanov Krievija Sanktpēterburga
57 Роберт Яковлев Krievija Sanktpēterburga
58 Иван Яковлев Krievija Sanktpēterburga
59 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga
60 Никита Бороздов Krievija Sanktpēterburga
61 Pavel Fedorov Krievija Sanktpēterburga
62 Евгений Рамазанов Krievija Sanktpēterburga
63 Илья Федоров Krievija Sanktpēterburga
64 Дарья Конофирова Krievija Sanktpēterburga
65 Ярослав Барышев Krievija Sanktpēterburga
66 Semyon Bityukov Krievija Sanktpēterburga
67 Александр Романюк Krievija Sanktpēterburga
68 Ян Розенбергер Krievija Sanktpēterburga
69 Евгений Макеев Krievija Sanktpēterburga
70 Сейран Панасян Krievija Sanktpēterburga
71 Александр Щиголев Krievija Sanktpēterburga
72 Дмитрий Ботин Krievija Sanktpēterburga
73 Сергей Плаксин Krievija Sanktpēterburga
74 Александр Савинцев Krievija Sanktpēterburga
75 Тимофей Сергиенко Krievija Sanktpēterburga
76 Павел Симонов Krievija Sanktpēterburga
77 Максим Устин Krievija Sanktpēterburga
78 Дмитрий Устин Krievija Sanktpēterburga
79 Илья Панчишин Krievija Sanktpēterburga
80 Никита Федоров Krievija Sanktpēterburga
81 Роман Гетман Krievija Sanktpēterburga
82 Леонид Томах Krievija Sanktpēterburga
83 Дмитрий Питев Krievija Sanktpēterburga
84 Никита Суханов Krievija Sanktpēterburga
85 Константин Бочанов Krievija Sanktpēterburga
86 Мавлет-Али Мантиков Krievija Sanktpēterburga