Tallinn Cup 2017 - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 20.01.2017 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 30.03.2017 23:30
Turnīra datums 01.04.2017

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4619 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4594 Edgars Caics Latvija Rīga
3 4523 Atis Sīlis Latvija Rīga
4 4145 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
5 4008 Valts Smagars Latvija Rīga
6 3947 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
7 3812 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
8 3756 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
9 3688 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
10 3532 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
11 3525 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
12 3479 Antti Suojanen Somija Turku
13 3463 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
14 3446 Santtu Sainio Somija Lohja
15 3408 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
16 3343 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
17 3316 Igor Saveljev Igaunija Tallina
18 3304 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
19 3281 Artem Valiev Lietuva Viļņa
20 3253 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
21 3180 Kimmo Eriksson Somija Turku
22 3038 Jari Sahlgren Somija Oulu
23 3031 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
24 2897 Fredrik Hansson Zviedrija Gēteborga
25 2882 Simon Thomas Īrija Berlin
26 2848 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
27 2807 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
28 2705 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
29 2699 Petrus Miettinen Somija Tampere
30 2666 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
31 2661 Ismo Aulaskari Somija Järvenpää
32 2557 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
33 2524 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
34 2517 Ville Henttonen Somija Helsinki
35 2510 Alen Shekarev Igaunija Tallina
36 2473 Anette Engel Dānija Bronderslev
37 2432 Niko Tuominen Somija Vantā
38 2427 Kaspars Vilums Latvija Rīga
39 2237 Laima Kamzola Latvija Ventspils
40 2195 Jani Herlevi Somija Helsinki
41 2188 Eduards Paķis Latvija Saulkrasti
42 2162 Jali Salo Somija Lohja
43 2075 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
44 2044 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga
45 1916 Evgenii Solovev Krievija Kļina
46 1853 Eduards Blūmentāls Latvija Rīga
47 1737 Tomi Uimonen Somija Vantā
48 1644 Sergei Sokolov Igaunija Tallina
49 717 Sergejs Bezenkovs Latvija Rīga
50 589 Olavi Vaisanen Somija Helsinki
51 574 Aleksandrs Ozernojs Latvija Rīga
52 560 German Geller Jr. Igaunija Tallina
53 481 Olga Ozernaja Latvija Rīga
54 463 Dmitri Leleka Igaunija Tallina
55 410 Romans Blūmentāls Latvija Jūrmala
56 340 Mark-Julius Pikat Igaunija Таллинн
57 335 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva
58 332 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva
59 294 Daniil Landa Igaunija Tallina
60 271 Galina Efimova Krievija Sanktpēterburga
61 268 Veronika Sachok Igaunija Tallina
62 262 Artur Tammemets Igaunija Tallina
63 252 Daniil Tenitski Igaunija Tallina
64 196 Yan Berzin Latvija Rīga
65 121 Aleksandr Krylov Igaunija Mārdu
66 76 Mark Kritski Igaunija Tallina
67 64 Iida Miettinen Somija Tampere
68 27 Aleksei Fedotov Igaunija Narva
69 5 Martin Krylov Igaunija Mārdu
70 0 Edgars Putka Latvija Rīga
71 0 Vadim Saks Igaunija Tallina