Tallinn Cup 2017

About tornament - http://boardhockey.ee/tallinncup_eng.html

Условия турнира: http://boardhockey.ee/tallinncup_rus.html
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Igaunija
Pilsēta Tallina
Adrese Toompuiestee 27
Reģistrācijas sākums Scorpion 20.01.2017 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 30.03.2017 23:30
Turnīra datums 01.04.2017
Dalībnieku 71

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Qualification round Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
FINAL GROUP Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
DIVISION 1 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Play off Ladies Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Play off Veterans Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Division 2 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
Play off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Atis Sīlis Latvija Rīga
3 Edgars Caics Latvija Rīga
4 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
5 Antti Suojanen Somija Turku
6 Valts Smagars Latvija Rīga
7 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
8 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
9 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
10 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
11 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
12 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
13 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
14 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
15 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
16 Santtu Sainio Somija Lohja
17 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
18 Igor Saveljev Igaunija Tallina
19 Artem Valiev Lietuva Viļņa
20 Petrus Miettinen Somija Tampere
21 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
22 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
23 Fredrik Hansson Zviedrija Gēteborga
24 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
25 Jari Sahlgren Somija Oulu
26 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
27 Anette Engel Dānija Bronderslev
28 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
29 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
30 Tomi Uimonen Somija Vantā
31 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
32 Kimmo Eriksson Somija Turku
33 Simon Thomas Īrija Berlin
34 Ismo Aulaskari Somija Järvenpää
35 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
36 Alen Shekarev Igaunija Tallina
37 Laima Kamzola Latvija Ventspils
38 Evgenii Solovev Krievija Kļina
39 Niko Tuominen Somija Vantā
40 Jani Herlevi Somija Helsinki
41 Ville Henttonen Somija Helsinki
42 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga
43 Eduards Blūmentāls Latvija Rīga
44 Eduards Paķis Latvija Saulkrasti
45 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
46 Jali Salo Somija Lohja
47 Mark-Julius Pikat Igaunija Tallina
48 Sergei Sokolov Igaunija Tallina
49 Sergejs Bezenkovs Latvija Rīga
50 Aleksandr Metelitsa Igaunija Narva
51 Dmitri Leleka Igaunija Tallina
52 Deniss Andrijashkin Igaunija Narva
53 Daniil Landa Igaunija Tallina
54 Olavi Vaisanen Somija Helsinki
55 Kaspars Viļums Latvija Rīga
56 German Geller Jr. Igaunija Tallina
57 Mark Kritski Igaunija Tallina
58 Veronika Sachok Igaunija Tallina
59 Aleksandrs Ozernojs Latvija Rīga
60 Artur Tammemets Igaunija Tallina
61 Olga Ozernaja Latvija Rīga
62 Iida Miettinen Somija Tampere
63 Romans Blūmentāls Latvija Jūrmala
64 Galina Efimova Krievija Sanktpēterburga
65 Yan Berzin Latvija Rīga
66 Vadim Saks Igaunija Tallina
67 Aleksei Fedotov Igaunija Narva
68 Aleksandr Krylov Igaunija Mārdu
69 Edgars Putka Latvija Rīga
70 Daniil Tenitski Igaunija Tallina
71 Martin Krylov Igaunija Mārdu