About tornament - http://boardhockey.ee/tallinncup_eng.html
Условия турнира: http://boardhockey.ee/tallinncup_rus.html
Условия турнира: http://boardhockey.ee/tallinncup_rus.html
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
Adrese | Toompuiestee 27 |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 20.01.2017 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 30.03.2017 23:30 |
Turnīra datums | 01.04.2017 |
Dalībnieku | 71 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Qualification round | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
FINAL GROUP | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
DIVISION 1 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 5 - | ||||||||
Play off Ladies | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 6 - | ||||||||
Play off Veterans | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 7 - | ||||||||
Division 2 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 8 - | ||||||||
Play off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | |||
3 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | |||
4 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Antti Suojanen | Somija | Turku | |||
6 | Valts Smagars | Latvija | Rīga | |||
7 | Raivis Miglinieks | Latvija | Rīga | |||
8 | Artjoms Zaharovs | Latvija | Skrunda | |||
9 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | Jevgeni Lvov | Igaunija | Tallina | |||
11 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Latvija | Rīga | |||
12 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | |||
13 | Bjarne Axelsen | Dānija | Bronderslev | |||
14 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Elvijs Siliņš | Latvija | Ventspils | |||
16 | Santtu Sainio | Somija | Lohja | |||
17 | Jevgēnijs Zaharovs | Latvija | Rīga | |||
18 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | |||
19 | Artem Valiev | Lietuva | Viļņa | |||
20 | Petrus Miettinen | Somija | Tampere | |||
21 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | |||
22 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | |||
23 | Fredrik Hansson | Zviedrija | Gēteborga | |||
24 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
25 | Jari Sahlgren | Somija | Oulu | |||
26 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Anette Engel | Dānija | Bronderslev | |||
28 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | |||
29 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
30 | Tomi Uimonen | Somija | Vantā | |||
31 | Irina Vorobieva | Krievija | Sanktpēterburga | |||
32 | Kimmo Eriksson | Somija | Turku | |||
33 | Simon Thomas | Īrija | Berlin | |||
34 | Ismo Aulaskari | Somija | Järvenpää | |||
35 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
36 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | |||
37 | Laima Kamzola | Latvija | Ventspils | |||
38 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | |||
39 | Niko Tuominen | Somija | Vantā | |||
40 | Jani Herlevi | Somija | Helsinki | |||
41 | Ville Henttonen | Somija | Helsinki | |||
42 | Michael Toft Nielsen | Dānija | Olborga | |||
43 | Eduards Blūmentāls | Latvija | Rīga | |||
44 | Eduards Paķis | Latvija | Saulkrasti | |||
45 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | |||
46 | Jali Salo | Somija | Lohja | |||
47 | Mark-Julius Pikat | Igaunija | Таллинн | |||
48 | Sergei Sokolov | Igaunija | Tallina | |||
49 | Sergejs Bezenkovs | Latvija | Rīga | |||
50 | Aleksandr Metelitsa | Igaunija | Narva | |||
51 | Dmitri Leleka | Igaunija | Tallina | |||
52 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | |||
53 | Daniil Landa | Igaunija | Tallina | |||
54 | Olavi Vaisanen | Somija | Helsinki | |||
55 | Kaspars Vilums | Latvija | Rīga | |||
56 | German Geller Jr. | Igaunija | Tallina | |||
57 | Mark Kritski | Igaunija | Tallina | |||
58 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | |||
59 | Aleksandrs Ozernojs | Latvija | Rīga | |||
60 | Artur Tammemets | Igaunija | Tallina | |||
61 | Olga Ozernaja | Latvija | Rīga | |||
62 | Iida Miettinen | Somija | Tampere | |||
63 | Romans Blūmentāls | Latvija | Jūrmala | |||
64 | Galina Efimova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
65 | Yan Berzin | Latvija | Rīga | |||
66 | Vadim Saks | Igaunija | Tallina | |||
67 | Aleksei Fedotov | Igaunija | Narva | |||
68 | Aleksandr Krylov | Igaunija | Mārdu | |||
69 | Edgars Putka | Latvija | Rīga | |||
70 | Daniil Tenitski | Igaunija | Tallina | |||
71 | Martin Krylov | Igaunija | Mārdu | |||