Rīgas Kauss 2016 3 (Day1 Div1) - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.12.2016 08:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 03.12.2016 08:00
Turnīra datums 03.12.2016

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4655 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4588 Edgars Caics Latvija Rīga
3 4530 Atis Sīlis Latvija Rīga
4 4286 Ahti Lampi Somija Kuopio
5 4175 Jan Pelkonen Somija Naantali
6 4167 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
7 4162 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
8 4112 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
9 4096 Kevin Eriksson Somija Turku
10 4070 Valts Smagars Latvija Rīga
11 4015 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
12 3990 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
13 3966 Patrik Petr Čehija Litomišla
14 3797 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
15 3738 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
16 3736 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
17 3721 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
18 3697 Sergey Ivanov Krievija Kursk
19 3689 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
20 3675 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
21 3635 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
22 3609 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
23 3587 Petr Tmej Čehija Turnov
24 3584 Rene Huhtala Somija Naantali
25 3562 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
26 3559 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
27 3551 Fredric Axelsson Zviedrija Stokholma
28 3450 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
29 3408 Krystof Lebl Čehija Prāga
30 3408 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
31 3397 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
32 3372 Leos Hvizd Čehija Pribram
33 3367 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
34 3324 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
35 3304 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
36 3304 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
37 3289 Igor Saveljev Igaunija Tallina
38 3263 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
39 3262 Pavel Plesak Čehija Plzeņa
40 3202 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
41 3195 Benjamin Suominen Somija Naantali
42 3181 Filips Buhtujevs Latvija Inčukalns
43 3180 Kimmo Eriksson Somija Turku
44 3178 Martin Lunden Zviedrija Malme
45 3170 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
46 3148 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
47 3132 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns
48 3129 Kārlis Balodis Latvija Valdlauci
49 3120 Miroslav Cernoch Čehija Prāga
50 3096 Vesa Huotelin Somija Espo
51 3033 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns
52 3022 Michal Kobrle Čehija
53 2994 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
54 2988 Raivis Sternāts Latvija Rīga
55 2935 Simon Thomas Īrija Berlin
56 2860 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
57 2829 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns
58 2824 Gergely Regula Ungārija Budapešta
59 2822 Fredrik Hansson Zviedrija Gēteborga
60 2821 Ladislav Tmej Čehija Turnov
61 2804 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
62 2790 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
63 2779 Arnis Vītols Latvija Skrunda
64 2759 Milos Sevr Čehija Turnov
65 2725 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
66 2705 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa
67 2644 Alvis Siliņš Latvija Ventspils
68 2586 Alexey Baranov Krievija Maskava
69 2485 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils
70 2453 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
71 2403 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils
72 2372 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga
73 2343 Ilze Zuce-Tenča Latvija Inčukalns
74 2297 Kaspars Vilums Latvija Rīga
75 2277 Anette Engel Dānija Bronderslev
76 2256 Elvis Arhinovičs Latvija Ventspils
77 2224 Alens Kalniņš Latvija Ventspils
78 1963 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
79 1656 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
80 1554 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska