Rīgas Kauss 2016 3 (Day1 Div1)

http://galdahokejs.lv/index.php/en/rcup
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Rīga
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.12.2016 08:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 03.12.2016 08:00
Turnīra datums 03.12.2016
Dalībnieku 80

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Division 1 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Atis Sīlis Latvija Rīga
2 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
3 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
4 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
5 Ahti Lampi Somija Kuopio
6 Kevin Eriksson Somija Turku
7 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
8 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
9 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
10 Sergey Ivanov Krievija Kursk
11 Patrik Petr Čehija Litomišla
12 Vesa Huotelin Somija Espo
13 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
14 Edgars Caics Latvija Rīga
15 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
16 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
17 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
18 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
19 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
20 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
21 Leos Hvizd Čehija
22 Valts Smagars Latvija Rīga
23 Filips Buhtujevs Latvija Inčukalns
24 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
25 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
26 Jan Pelkonen Somija Naantali
27 Rene Huhtala Somija Naantali
28 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
29 Pavel Plesak Čehija Plzeņa
30 Fredric Axelsson Zviedrija Stokholma
31 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
32 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
33 Krystof Lebl Čehija Prāga
34 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
35 Petr Tmej Čehija Turnov
36 Ladislav Tmej Čehija Turnov
37 Michal Kobrle Čehija
38 Benjamin Suominen Somija Naantali
39 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
40 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns
41 Miroslav Cernoch Čehija Prāga
42 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
43 Fredrik Hansson Zviedrija Gēteborga
44 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
45 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
46 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
47 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
48 Igor Saveljev Igaunija Tallina
49 Kārlis Balodis Latvija Valdlauci
50 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
51 Martin Lunden Zviedrija Malme
52 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
53 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
54 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns
55 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
56 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa
57 Anette Engel Dānija Bronderslev
58 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns
59 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
60 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
61 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
62 Alvis Siliņš Latvija Ventspils
63 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga
64 Milos Sevr Čehija Turnov
65 Kimmo Eriksson Somija Turku
66 Raivis Sternāts Latvija Rīga
67 Gergely Regula Ungārija Budapešta
68 Ilze Zuce-Tenča Latvija Inčukalns
69 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
70 Alens Kalniņš Latvija Ventspils
71 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils
72 Kaspars Viļums Latvija Rīga
73 Arnis Vītols Latvija Skrunda
74 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
75 Simon Thomas Īrija Berlin
76 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils
77 Elvis Arhinovičs Latvija Ventspils
78 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska
79 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
80 Alexey Baranov Kazahstāna Karagandy