http://galdahokejs.lv/index.php/en/rcup
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Latvija |
Pilsēta | Rīga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 03.12.2016 08:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 03.12.2016 08:00 |
Turnīra datums | 03.12.2016 |
Dalībnieku | 80 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Division 1 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atis Sīlis | Latvija | Rīga | ||||
2 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
3 | Andrey Voskoboynikov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
4 | Oscar Henriksson | Zviedrija | Piteå | ||||
5 | Ahti Lampi | Somija | Kuopio | ||||
6 | Kevin Eriksson | Somija | Turku | ||||
7 | Markus Nilsson | Zviedrija | Stokholma | ||||
8 | Raivis Miglinieks | Latvija | Rīga | ||||
9 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
10 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | ||||
11 | Patrik Petr | Čehija | Litomišla | ||||
12 | Vesa Huotelin | Somija | Espo | ||||
13 | Edgars Saulītis | Latvija | Inčukalns | ||||
14 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | ||||
15 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
16 | Jevgēnijs Zaharovs | Latvija | Rīga | ||||
17 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Latvija | Rīga | ||||
18 | Edgars Mucenieks | Latvija | Skrunda | ||||
19 | Artjoms Zaharovs | Latvija | Skrunda | ||||
20 | Jevgeni Lvov | Igaunija | Tallina | ||||
21 | Leos Hvizd | Čehija | Pribram | ||||
22 | Valts Smagars | Latvija | Rīga | ||||
23 | Filips Buhtujevs | Latvija | Inčukalns | ||||
24 | Gints Lasmanis | Latvija | Skrunda | ||||
25 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
26 | Jan Pelkonen | Somija | Naantali | ||||
27 | Rene Huhtala | Somija | Naantali | ||||
28 | Elvijs Siliņš | Latvija | Ventspils | ||||
29 | Pavel Plesak | Čehija | Plzeņa | ||||
30 | Fredric Axelsson | Zviedrija | Stokholma | ||||
31 | Sergejs Mihejevs | Latvija | Rīga | ||||
32 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | ||||
33 | Krystof Lebl | Čehija | Prāga | ||||
34 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | ||||
35 | Petr Tmej | Čehija | Turnov | ||||
36 | Ladislav Tmej | Čehija | Turnov | ||||
37 | Michal Kobrle | Čehija | |||||
38 | Benjamin Suominen | Somija | Naantali | ||||
39 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | ||||
40 | Mikus Saulītis | Latvija | Inčukalns | ||||
41 | Miroslav Cernoch | Čehija | Prāga | ||||
42 | Martin Zenisek | Čehija | Plzeņa | ||||
43 | Fredrik Hansson | Zviedrija | Gēteborga | ||||
44 | Vladimir Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
45 | Mikhail Shashkov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
46 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | ||||
47 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
48 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | ||||
49 | Kārlis Balodis | Latvija | Valdlauci | ||||
50 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
51 | Martin Lunden | Zviedrija | Malme | ||||
52 | Edžus Kaņeps | Latvija | Ventspils | ||||
53 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | ||||
54 | Sandis Kalniņš | Latvija | Inčukalns | ||||
55 | Bjarne Axelsen | Dānija | Bronderslev | ||||
56 | Simonas Pleikys | Lietuva | Viļņa | ||||
57 | Anette Engel | Dānija | Bronderslev | ||||
58 | Rainers Kalniņš | Latvija | Inčukalns | ||||
59 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | ||||
60 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
61 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | ||||
62 | Alvis Siliņš | Latvija | Ventspils | ||||
63 | Romans Faļkenšteins | Latvija | Rīga | ||||
64 | Milos Sevr | Čehija | Turnov | ||||
65 | Kimmo Eriksson | Somija | Turku | ||||
66 | Raivis Sternāts | Latvija | Rīga | ||||
67 | Gergely Regula | Ungārija | Budapešta | ||||
68 | Ilze Zuce-Tenča | Latvija | Inčukalns | ||||
69 | Mark Gorodnitskiy | Izraēla | Haifa | ||||
70 | Alens Kalniņš | Latvija | Ventspils | ||||
71 | Rūdolfs Valainis | Latvija | Jēkabpils | ||||
72 | Kaspars Vilums | Latvija | Rīga | ||||
73 | Arnis Vītols | Latvija | Skrunda | ||||
74 | Denis Petrov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
75 | Simon Thomas | Īrija | Berlin | ||||
76 | Elēna Rācenāja | Latvija | Ventspils | ||||
77 | Elvis Arhinovičs | Latvija | Ventspils | ||||
78 | Aliaksandr Bartosh | Baltkrievija | Minska | ||||
79 | Kristaps Zarinieks | Latvija | Jēkabpils | ||||
80 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | ||||