Rīgas Kauss 2016 1 (Day1 qualification)

http://galdahokejs.lv/index.php/en/rcup
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Rīga
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.12.2016 09:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 03.12.2016 09:00
Turnīra datums 03.12.2016
Dalībnieku 64

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Qualification - Kvalifikācija Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Leonards Mazūrs Latvija Rīga
2 Artis Gailis Latvija Inčukalns
3 Ella Lauma Bērtiņa Latvija Rīga
4 Gustavs Veitners Latvija
5 Laura Stūrmane Latvija Stūniši
6 Toms Baumanis Latvija Inčukalns
7 Yan Berzin Latvija Rīga
8 Jānis Jēkabs Paukštello Latvija
9 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns
10 Māris Kronbergs Latvija Valdlauci
11 Marts Kairis
12 Vladislavs Zamišļajevs Latvija
13 Ance Ramona Migliniece Latvija Rīga
14 Eduards Seļiverstovs Latvija
15 Railends Kuhaļskis Latvija Inčukalns
16 Daniils Čalovs Latvija
17 Roberts Ozols Latvija
18 Edgars Naglis Latvija Rīga
19 Toms Priedītis-Grūbe Latvija Rīga
20 Edvards Sprindžuks-Golubcovs Latvija Rīga
21 Arkadijs Šipilovs Latvija Rīga
22 Aleksandra Farafonova Latvija Rīga
23 Roberts Tūbelis Latvija Rīga
24 Rainers Kreitāls Latvija Rīga
25 Mārcis Rēders Latvija
26 Arvīds Ceriņš Latvija
27 Reinis Kronbergs Latvija Valdlauci
28 Markus Sanders Latvija
29 Emīls Fals Latvija
30 Markuss Ābele Latvija Inčukalns
31 Iļja Kuprijans Testeļecs Latvija
32 Kārlis Veide Latvija Inčukalns
33 Jelisejs Steputenkovs Latvija
34 Marija Trušina Latvija
35 Aleksejs Sidorenkovs Latvija
36 Krišs Skujenieks Latvija Inčukalns
37 Ritvars Ivanovs Latvija
38 Kārlis Šķiliņš Latvija
39 Artūrs Šipilovs Latvija Rīga
40 Fadejs Jefimovs Latvija
41 Bruno Ūdris Latvija
42 Mikus Daņiļēvičs Latvija
43 Dmitrijs Ponomarjovs Latvija Rīga
44 Aleksandrs Lukjanovs Latvija
45 Jānis Riekstiņš Latvija
46 Viljams Drozdovičs Latvija
47 Artūrs Daugovičs Latvija
48 Bogdans Vaškovs Latvija
49 Reinis Brokāns Latvija Rīga
50 Aleksandrs Babics Latvija
51 Emils Moruss Latvija
52 Kirills Jefimovs Latvija
53 Viestards Briedis Latvija
54 Kristaps Tenis Latvija
55 Linards Rožkalns Latvija
56 Julija Mihailova Latvija
57 Katrīna Bertuse Latvija
58 Aleksejs Simakovs Latvija
59 Valērijs Barmins Latvija
60 Marks Belakovs Latvija
61 Elina Ivanova Latvija
62 Sofija Kuharenoka Latvija
63 Renets Daģis Latvija
64 Daniils Bažoks Latvija