КУБОК КУРСКА 2017 (KURSK CUP 2017) - ЭТАП МИРОВОГО ТУРА - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 11.11.2016 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 06.01.2017 10:00
Turnīra datums 07.01.2017

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4655 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4449 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
3 4410 Alexey Zaharov Krievija Maskava
4 4167 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
5 4136 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
6 4120 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
7 3937 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kirovohrada
8 3770 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
9 3697 Sergey Ivanov Krievija Kursk
10 3669 Stanislav Lutay Krievija Tula
11 3638 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
12 3515 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
13 3474 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
14 3408 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
15 3335 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
16 3304 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
17 3263 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
18 3224 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
19 3166 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
20 3042 Denis Matveev Krievija Kursk
21 3030 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
22 3009 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
23 2835 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
24 2825 Igor Novikov Krievija Krasnodara
25 2816 Sergey Patekhin Krievija Kursk
26 2809 Maxim Starkov Krievija Kursk
27 2807 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
28 2783 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
29 2627 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
30 2624 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
31 2606 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
32 2600 Alexey Baranov Krievija Maskava
33 2534 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
34 2525 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
35 2502 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
36 2456 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
37 2440 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
38 2407 Igor Scherbakov Krievija Kursk
39 2339 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
40 2276 Daniil Yurchenko Krievija Armavira
41 2227 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
42 2180 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
43 2164 Artem Pankov Krievija Kursk
44 2034 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
45 1999 Oleg Bublikov Krievija Kursk
46 1980 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
47 1715 Evgen Novikov Krievija Krasnodara
48 1621 Yuriy Bondarenko Ukraina Harkiva
49 1553 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
50 1509 Jevgeny Tsupko Izraēla
51 1473 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska
52 1431 Igor Martynenko Ukraina Harkiva
53 1323 Yuriy Popov Krievija Maskava
54 1290 Vladislav Chesnokov Krievija Kursk
55 1245 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
56 1095 Lanita Gutieva Krievija Sochi
57 982 Yuriy Aseev Krievija Kursk
58 698 Pavel Bezrukov Krievija Kursk
59 629 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
60 467 Ivan Veremeenko Krievija Armavira
61 425 Petr Bezrukov Krievija Kursk
62 420 Hanna Ivantsova Ukraina Kijeva
63 261 Tamara Shalomayeva Ukraina Harkiva
64 251 Andrey Aseev Krievija Kursk
65 44 Galina Efimova Krievija Sanktpēterburga
66 21 Alexey Naumenko Krievija Kursk
67 0 Andrey Glebov Krievija Kursk
68 0 Olga Likova Krievija Kursk
69 0 Sergey Romanov Krievija Kursk
70 0 Sergey Romanov Krievija Kursk