КУБОК КУРСКА 2017 (KURSK CUP 2017) - ЭТАП МИРОВОГО ТУРА

Сайт турнира http://kurskcup.ru
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Kursk
Adrese Спортивно-Концертный Комплекс (г.Курск, ул.Энгельса, 140 "Б")
Reģistrācijas sākums Scorpion 11.11.2016 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 06.01.2017 10:00
Turnīra datums 07.01.2017
Dalībnieku 70

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Division 1 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Division 2 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
PLAY-OFF Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
3 Alexey Zaharov Krievija Maskava
4 Sergey Ivanov Krievija Kursk
5 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
6 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
7 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
8 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
9 Maxim Starkov Krievija Kursk
10 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
11 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
12 Sergey Patekhin Krievija Kursk
13 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
14 Denis Matveev Krievija Kursk
15 Anton Umanskyy Ukraina Kijeva
16 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
17 Stanislav Lutay Krievija Tula
18 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
19 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
20 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
21 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
22 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
23 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
24 Igor Novikov Krievija Krasnodara
25 Dmytro Litvinyuk Ukraina Kirovohrada
26 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
27 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
28 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
29 Artem Pankov Krievija Kursk
30 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
31 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
32 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
33 Nazar Kondrashevskyy Ukraina Kijeva
34 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
35 Igor Scherbakov Krievija Kursk
36 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
37 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
38 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
39 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
40 Evgen Novikov Krievija Krasnodara
41 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
42 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
43 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
44 Yuriy Aseev Krievija Kursk
45 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
46 Daniil Yurchenko Krievija Armavira
47 Alexey Baranov Krievija Maskava
48 Igor Martynenko Ukraina Harkiva
49 Jevgeny Tsupko Izraēla
50 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
51 Yuriy Bondarenko Ukraina Harkiva
52 Hanna Ivantsova Ukraina Kijeva
53 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
54 Oleg Bublikov Krievija Kursk
55 Ivan Veremeenko Krievija Armavira
56 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska
57 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
58 Olga Likova Krievija Kursk
59 Andrey Glebov Krievija Kursk
60 Lanita Gutieva Krievija Sochi
61 Andrey Aseev Krievija Kursk
62 Vladislav Chesnokov Krievija Kursk
63 Alexey Naumenko Krievija Kursk
64 Tamara Shalomayeva Ukraina Harkiva
65 Galina Efimova Krievija Sanktpēterburga
66 Sergey Romanov Krievija Kursk
67 Sergey Romanov Krievija Kursk
68 Yuriy Popov Krievija Maskava
69 Petr Bezrukov Krievija Kursk
70 Pavel Bezrukov Krievija Kursk