Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Kursk |
Adrese | Спортивно-Концертный Комплекс (г.Курск, ул.Энгельса, 140 "Б") |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 11.11.2016 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 06.01.2017 10:00 |
Turnīra datums | 07.01.2017 |
Dalībnieku | 70 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Division 1 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Division 2 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
PLAY-OFF | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim Borisov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
2 | Yanis Galuzo | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
3 | Alexey Zaharov | Krievija | Maskava | ||||
4 | Sergey Ivanov | Krievija | Kursk | ||||
5 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | ||||
6 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
7 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | ||||
8 | Andrey Chaplygin | Krievija | Kursk | ||||
9 | Maxim Starkov | Krievija | Kursk | ||||
10 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | ||||
11 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | ||||
12 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | ||||
13 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
14 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | ||||
15 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kijeva | ||||
16 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | ||||
17 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | ||||
18 | Alexi Biorn | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
19 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | ||||
20 | Dmitry Malygin | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
21 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
22 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
23 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | ||||
24 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | ||||
25 | Dmytro Litvinyuk | Ukraina | Kirovohrada | ||||
26 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | ||||
27 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | ||||
28 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | ||||
29 | Artem Pankov | Krievija | Kursk | ||||
30 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
31 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
32 | Kirill Storchak | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
33 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | ||||
34 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
35 | Igor Scherbakov | Krievija | Kursk | ||||
36 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | ||||
37 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | ||||
38 | Aleksandr Tarakanov | Kazahstāna | Железнодорожный (РФ) | ||||
39 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
40 | Evgen Novikov | Krievija | Krasnodara | ||||
41 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | ||||
42 | Dmitriy Nabasov | Krievija | Kursk | ||||
43 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
44 | Yuriy Aseev | Krievija | Kursk | ||||
45 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | ||||
46 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | ||||
47 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | ||||
48 | Igor Martynenko | Ukraina | Harkiva | ||||
49 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | |||||
50 | Alexander Nagorniy ml. | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
51 | Yuriy Bondarenko | Ukraina | Harkiva | ||||
52 | Hanna Ivantsova | Ukraina | Kijeva | ||||
53 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
54 | Oleg Bublikov | Krievija | Kursk | ||||
55 | Ivan Veremeenko | Krievija | Armavira | ||||
56 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | ||||
57 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
58 | Olga Likova | Krievija | Kursk | ||||
59 | Andrey Glebov | Krievija | Kursk | ||||
60 | Lanita Gutieva | Krievija | Sochi | ||||
61 | Andrey Aseev | Krievija | Kursk | ||||
62 | Vladislav Chesnokov | Krievija | Kursk | ||||
63 | Alexey Naumenko | Krievija | Kursk | ||||
64 | Tamara Shalomayeva | Ukraina | Harkiva | ||||
65 | Galina Efimova | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
66 | Sergey Romanov | Krievija | Kursk | ||||
67 | Sergey Romanov | Krievija | Kursk | ||||
68 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | ||||
69 | Petr Bezrukov | Krievija | Kursk | ||||
70 | Pavel Bezrukov | Krievija | Kursk | ||||