BELARUS OPEN-2017 / ЭТАП МИРОВОГО ТУРА - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 07.11.2016 19:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 24.02.2017 15:00
Turnīra datums 25.02.2017

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4425 Yanis Galuzo Krievija Sanktpēterburga
2 4162 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
3 3812 Grigoriy Dubinin Krievija Tula
4 3784 Sergey Ivanov Krievija Kursk
5 3598 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
6 3569 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
7 3566 Evgeniy Matantsev Ukraina Kirovohrada
8 3493 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
9 3408 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
10 3357 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
11 3304 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
12 3292 Oleksii Korabel Ukraina Irpiņa
13 3204 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
14 3112 Roman Ignatenko Ukraina Mariupol
15 2988 Raivis Sternāts Latvija Rīga
16 2821 Anatoliy Datsenko Ukraina Kijeva
17 2769 Mikhail Mikhin Krievija Maskava
18 2669 Igor Zaporojets Ukraina Kijeva
19 2651 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
20 2623 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
21 2607 Alexey Baranov Krievija Maskava
22 2572 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
23 2520 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils
24 2492 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
25 2416 Kaspars Vilums Latvija Rīga
26 2400 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
27 2279 Andrey Ponomarev Krievija Maskava
28 2276 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
29 2254 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
30 2232 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
31 2227 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
32 2157 Valentyn Korabel Ukraina Irpiņa
33 2090 Sergey Kudinov Krievija Chernyakhovsk
34 2034 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
35 2007 Vitaliy Ignatenko Ukraina Mariupol
36 1949 Eugene Papakul Baltkrievija Minska
37 1821 Mihail Margolis Izraēla Бенидорм
38 1789 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska
39 1785 Alexander Dolgov Baltkrievija Minska
40 1776 Evgenii Solovev Krievija Kļina
41 1753 Yuriy Bondarenko Ukraina Harkiva
42 1750 Jevgeny Tsupko Izraēla
43 1691 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska
44 1517 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska
45 1457 Vadim Romanenko Baltkrievija Minska
46 1287 Matvej Shyrkavec Baltkrievija Minska
47 1266 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga
48 1176 Andrei Akinfin Baltkrievija Minska
49 1153 Aleksey Akinfin Baltkrievija Minska
50 1136 Valeriy Samsonov Krievija Maskava
51 917 Roman Romanenko Baltkrievija Minska
52 892 Artem Matantsev Ukraina Kirovohrada
53 760 Lysenka Leanid Baltkrievija Vitebska
54 640 Aliaksandr Yushchanka Baltkrievija Novopolocka
55 497 Haprou Andrei Baltkrievija Minska
56 411 Alexey Kravchenko Baltkrievija Ивенец
57 381 Sobal' Vital' Baltkrievija Minska
58 230 Valeriy Matantsev Ukraina Kirovohrada
59 208 Alexandr Shyrkavets Baltkrievija Drahichyn
60 156 Timofii Datsenko Ukraina Kijeva
61 156 Aliaksandr Valahanovich Baltkrievija Minska
62 99 Aleksey Molodenkov Krievija Balašiha
63 71 Sjarhej Klimavec Baltkrievija Minska
64 64 Vladimir Kravchenko Baltkrievija Ивенец
65 10 Fedor Kalinovsky Baltkrievija Minska
66 3 Dmitry Kalinovsky Baltkrievija Minska
67 0 Dubrinsky Valentine Baltkrievija Novopolocka
68 0 Aleksei Vlasov Krievija Chernyakhovsk