Rīgas Kauss 2016 2 (Day1 groups, Div2-6) - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.12.2016 09:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 03.12.2016 09:00
Turnīra datums 03.12.2016

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4655 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4588 Edgars Caics Latvija Rīga
3 4530 Atis Sīlis Latvija Rīga
4 4286 Ahti Lampi Somija Kuopio
5 4175 Jan Pelkonen Somija Naantali
6 4167 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
7 4162 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
8 4112 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
9 4096 Kevin Eriksson Somija Turku
10 4070 Valts Smagars Latvija Rīga
11 4015 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
12 3990 Oscar Henriksson Zviedrija Piteå
13 3966 Patrik Petr Čehija Litomišla
14 3797 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
15 3738 Markus Nilsson Zviedrija Stokholma
16 3736 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
17 3721 Mykhaylo Spivakovskyy Ukraina Одеса / Київ
18 3697 Sergey Ivanov Krievija Kursk
19 3689 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
20 3675 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
21 3635 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
22 3609 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
23 3587 Petr Tmej Čehija Turnov
24 3584 Rene Huhtala Somija Naantali
25 3562 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
26 3559 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
27 3551 Fredric Axelsson Zviedrija Stokholma
28 3450 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
29 3408 Krystof Lebl Čehija Prāga
30 3408 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
31 3397 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
32 3372 Leos Hvizd Čehija Pribram
33 3367 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
34 3324 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
35 3304 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
36 3304 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
37 3289 Igor Saveljev Igaunija Tallina
38 3288 Artem Valiev Lietuva Viļņa
39 3263 Viktoriya Noselivska Ukraina Kijeva
40 3262 Pavel Plesak Čehija Plzeņa
41 3202 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
42 3195 Benjamin Suominen Somija Naantali
43 3181 Filips Buhtujevs Latvija Inčukalns
44 3180 Kimmo Eriksson Somija Turku
45 3178 Martin Lunden Zviedrija Malme
46 3170 Bjarne Axelsen Dānija Bronderslev
47 3148 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
48 3132 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns
49 3129 Kārlis Balodis Latvija Valdlauci
50 3120 Miroslav Cernoch Čehija Prāga
51 3096 Vesa Huotelin Somija Espo
52 3033 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns
53 3022 Michal Kobrle Čehija
54 2994 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
55 2988 Raivis Sternāts Latvija Rīga
56 2939 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
57 2935 Simon Thomas Īrija Berlin
58 2860 Martin Zenisek Čehija Plzeņa
59 2829 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns
60 2824 Gergely Regula Ungārija Budapešta
61 2822 Fredrik Hansson Zviedrija Gēteborga
62 2821 Ladislav Tmej Čehija Turnov
63 2804 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
64 2790 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
65 2779 Arnis Vītols Latvija Skrunda
66 2759 Milos Sevr Čehija Turnov
67 2750 David Dvoracek Čehija Olomouca
68 2739 Emīls Liepiņš Latvija Rīga
69 2725 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
70 2724 Raimonds Īša Latvija Rīga
71 2705 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa
72 2669 Sandis Kadakovskis Latvija Skrunda
73 2644 Alvis Siliņš Latvija Ventspils
74 2586 Alexey Baranov Krievija Maskava
75 2508 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
76 2485 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils
77 2464 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
78 2453 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
79 2437 Jānis Stūrmanis Latvija Rīga
80 2436 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
81 2403 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils
82 2381 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa
83 2372 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga
84 2343 Ilze Zuce-Tenča Latvija Inčukalns
85 2321 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
86 2298 Guntis Ernšteins Latvija Ventspils
87 2297 Kaspars Vilums Latvija Rīga
88 2277 Anette Engel Dānija Bronderslev
89 2256 Elvis Arhinovičs Latvija Ventspils
90 2224 Alens Kalniņš Latvija Ventspils
91 2180 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
92 2171 Hynek Nechutny Čehija Plzeņa
93 2131 Tomas Jedlicka Čehija
94 2127 Aldis Gusevs Latvija Rīga
95 2090 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
96 2083 Egīls Belševics Latvija Rīga
97 2016 Šarūnas Jokubauskas Lietuva Viļņa
98 2006 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa
99 1963 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
100 1961 Vladimir Voronov Lietuva Viļņa
101 1944 Michael Toft Nielsen Dānija Olborga
102 1811 Jānis Zālīte Latvija Ventspils
103 1783 Hugo Brengulis Latvija Inčukalns
104 1746 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
105 1656 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
106 1554 Aliaksandr Bartosh Baltkrievija Minska
107 1529 Roberts Suharevs Jr. Latvija Inčukalns
108 1527 Aigars Romals Latvija Inčukalns
109 1476 Gunārs Buls Latvija Jūrmala
110 1467 Elīna Gala Latvija Inčukalns
111 1433 Evgenii Solovev Krievija Kļina
112 1390 Haralds Janvars Latvija Ventspils
113 1368 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska
114 1256 Jurgita Vasileviciene Lietuva Viļņa
115 1213 Lorencs Kaužens Latvija
116 1156 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga
117 1141 Siarhei Vazhnik Baltkrievija Minska
118 1126 Jānis Konutis Latvija Jelgava
119 1110 Linas Vasilevicius Lietuva Viļņa
120 915 Valts Janvars Latvija Jūrkalne
121 914 Konstantīns Domeniks Zabello Latvija Rīga
122 878 Herman Sjoroos Somija Ähtäri
123 822 Rinalds Siņicins Latvija Inčukalns
124 730 Martins Gabrielis Latvija Rīga
125 728 Tiitus Sjoroos Somija Ähtäri
126 703 Intars Garančs Latvija Inčukalns
127 683 Sergejs Bezenkovs Latvija Rīga
128 619 Joonatan Sjoroos Somija Ähtäri
129 597 Edvards Drozds Latvija Inčukalns
130 583 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga
131 565 Nikolass Pilinskis Latvija Vangaži
132 563 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
133 510 Aleksandrs Ozernojs Latvija Rīga
134 478 Alens Kurmēņevs Latvija Rīga
135 475 Mārīte Stūrmane Latvija Stūniši
136 471 Julius Steisunas Lietuva Viļņa
137 466 Olga Ozernaja Latvija Rīga
138 452 German Geller Jr. Igaunija Tallina
139 451 Madars Irbe Latvija Ventspils
140 440 Sarma Vēberga Latvija Ventspils
141 433 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns
142 382 Romans Blūmentāls Latvija Jūrmala
143 346 Toms Stūrmanis Latvija Stūniši
144 341 Zigmārs Šmits Latvija Koknese
145 334 Kristaps Naglis Latvija Rīga
146 333 Rūdolfs Nažinskis Latvija Rīga
147 325 Kaspars Irbe Latvija Ventspils
148 298 Alberts Bērtiņš Latvija Rīga
149 267 Silvestrs Bružēvics Latvija Rīga
150 266 Viktors Piastro Latvija Rīga
151 252 Andrejs Farafonovs Latvija Rīga
152 231 Rihards Hoņavko Latvija Inčukalns
153 209 Toms Priedītis-Grūbe Latvija Rīga
154 201 Pavel Petrik Lietuva
155 188 Toms Baumanis Latvija Inčukalns
156 185 Mark-Julius Pikat Igaunija Таллинн
157 180 Tomas Ulis Lietuva Viļņa
158 177 Laura Stūrmane Latvija Stūniši
159 173 Yan Berzin Latvija Rīga
160 168 Ance Ramona Migliniece Latvija Rīga
161 157 Julius Bogdevicius Lietuva
162 151 Eduards Seļiverstovs Latvija
163 140 Edgars Naglis Latvija Rīga
164 132 Gustavs Veitners Latvija
165 116 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns
166 109 Jānis Jēkabs Paukštello Latvija
167 109 Leonards Mazūrs Latvija Rīga
168 107 Ella Lauma Bērtiņa Latvija Rīga
169 88 Andzej Petrik Lietuva
170 87 Vladislavs Zamišļajevs Latvija
171 52 Artis Gailis Latvija Inčukalns
172 22 Railends Kuhaļskis Latvija Inčukalns
173 9 Juliana Bogdeviciene Lietuva
174 0 Arkadijs Šipilovs Latvija Rīga
175 0 Roberts Ozols Latvija
176 0 Marts Kairis
177 0 Daniils Čalovs Latvija
178 0 Aleksandra Farafonova Latvija Rīga
179 0 Māris Kronbergs Latvija Valdlauci
180 0 Reinis Kronbergs Latvija Valdlauci