XXV Чемпионат Санкт-Петербурга 1 этап

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese школа 171. ул.Маяковского, 9
Reģistrācijas sākums Scorpion 03.10.2016 08:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 16.10.2016 10:40
Turnīra datums 16.10.2016
Dalībnieku 70

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Групповой этап Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Третья Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Вторая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Первая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
2 Anton Kiselyov Krievija Sanktpēterburga
3 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
4 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
5 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
6 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
7 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
8 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
9 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
10 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
11 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
12 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
13 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
14 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
15 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
16 Darja Obuhova Krievija Sanktpēterburga
17 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
18 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
19 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
20 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga
21 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
22 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
23 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
24 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga
25 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga
26 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
27 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
28 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga
29 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
30 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
31 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
32 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga
33 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
34 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
35 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
36 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
37 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga
38 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
39 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
40 Larionov Alexander Krievija Sanktpēterburga
41 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
42 Anton Lazarev Krievija Sanktpēterburga
43 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga
44 Дмитрий Глухачёв Krievija Sanktpēterburga
45 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
46 Danila Titov Krievija Sanktpēterburga
47 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga
48 Расин Эминов Krievija Sanktpēterburga
49 Tim Barannikov Krievija Sanktpēterburga
50 Роман Глухачёв Krievija Sanktpēterburga
51 Ivan Chernov Krievija Санкт Петербург
52 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga
53 Тимур Каримуллин Krievija Sanktpēterburga
54 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
55 Alexandr Borovskiy Krievija Sanktpēterburga
56 Никита Горлов Krievija Sanktpēterburga
57 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga
58 Евгений Рамазанов Krievija Sanktpēterburga
59 Павел Баранников Krievija Sanktpēterburga
60 Даниил Ползик Krievija Sanktpēterburga
61 Ярослав Барышев Krievija Sanktpēterburga
62 Misha Ushakov Krievija Sanktpēterburga
63 Anton Karev Krievija Sanktpēterburga
64 Роберт Яковлев Krievija Sanktpēterburga
65 Иван Яковлев Krievija Sanktpēterburga
66 Nikita Denisov Krievija Sanktpēterburga
67 Егор Саранцев Krievija Sanktpēterburga
68 Pavel Simonov Krievija Sanktpēterburga
69 Артём Смирнов Krievija Sanktpēterburga
70 Георгий Апинян Krievija Sanktpēterburga