Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 13.09.2016 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 25.09.2016 09:00 |
Turnīra datums | 25.09.2016 |
Dalībnieku | 29 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Общий круг | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Верхний плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
Нижний плей-офф | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Alexandr Danilov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
3 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
4 | Dasha Obukhova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Irina Belavina | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
9 | Daniil Perov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Alexander Koroschenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | |||
13 | Ivan Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
14 | Ilya Ponomarev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Denis Petrov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
16 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | George Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
18 | Ksenia Oboeva | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
20 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Boris Velmoga | Krievija | Sanktpēterburga | |||
22 | Alexander Nagorniy ml. | Krievija | Sanktpēterburga | |||
23 | Vadim Lebedev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
24 | Роман Глухачёв | Krievija | Sanktpēterburga | |||
25 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
26 | Дмитрий Глухачёв | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Denis Kucherov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
28 | Ярослав Барышев | Krievija | Sanktpēterburga | |||
29 | Андрей Захарянц | |||||