2-й этап VII Кубка России. ХХIII Кубок Санкт-Петербурга - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 08.08.2016 23:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 17.09.2016 12:00
Turnīra datums 18.09.2016

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4665 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4237 German Fokin Krievija Sanktpēterburga
3 4167 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga
4 4120 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
5 4113 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
6 4047 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
7 3997 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
8 3724 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
9 3669 Stanislav Lutay Krievija Tula
10 3648 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
11 3642 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
12 3413 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
13 3408 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
14 3339 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
15 3296 Artem Valiev Lietuva Viļņa
16 3285 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
17 3116 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
18 3018 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
19 2953 Gleb Vasiliev Krievija Maskava
20 2946 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči
21 2912 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
22 2883 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
23 2876 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk
24 2846 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
25 2846 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
26 2818 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
27 2811 Sergey Patekhin Krievija Kursk
28 2617 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
29 2606 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
30 2547 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
31 2529 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
32 2527 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
33 2502 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
34 2391 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
35 2346 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
36 2344 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
37 2324 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
38 2298 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
39 2238 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
40 2180 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
41 2097 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga
42 2009 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
43 1923 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
44 1914 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
45 1888 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga
46 1830 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
47 1732 Konstantin Gareev Krievija Sanktpēterburga
48 1640 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga
49 1556 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
50 1470 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
51 1323 Yuriy Popov Krievija Maskava
52 1205 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
53 1132 Evgenii Solovev Krievija Kļina
54 977 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga
55 867 Jevgeny Tsupko Izraēla
56 827 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
57 792 Larionov Alexander Krievija Sanktpēterburga
58 785 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga
59 523 Timur Khamiev Krievija Kazaņa
60 471 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga
61 402 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
62 233 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga
63 187 Илья Бровцин Krievija Sanktpēterburga
64 138 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga
65 46 Андрей Ким Krievija Sanktpēterburga
66 46 Evgeny Klimenko Krievija Maskava
67 42 Олег Торбин Krievija Sanktpēterburga
68 0 Артём Смирнов Krievija Sanktpēterburga