Nosaukums 2-й этап VII Кубка России. ХХIII Кубок Санкт-Петербурга
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 09.08.2016
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese центр "Про". Маршала Говорова, 35.
Reģistrācijas sākums 08.08.2016 23:00
Reģistrācijas beigas 17.09.2016 12:00
Turnīra datums 18.09.2016
Dalībnieku 68

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Квалификация Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая лига Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Лиги Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Beigusies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 30
2 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 27
3 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga 25
4 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 23
5 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 21
6 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 20
7 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 19
8 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 18
9 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 17
10 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 16
11 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 15
12 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga 14
13 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 13
14 Pavel Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 12
15 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca 11
16 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 10
17 Artem Valiev Lietuva Viļņa 9
18 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 8
19 Stanislav Lutay Krievija Tula 7
20 Sergey Patekhin Krievija Kursk 6
21 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 5
22 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca 4
23 Dmitry Soloviev Krievija Mitišči 3
24 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 2
25 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 1
26 Viacheslav Patekhin Krievija Kursk 1
27 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 1
28 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 1
29 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 1
30 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 1
31 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 1
32 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga 1
33 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga 1
34 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 1
35 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 1
36 Dasha Obuhova Krievija Sanktpēterburga 1
37 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga 1
38 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 1
39 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 1
40 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 1
41 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 1
42 Mark Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 1
43 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 1
44 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 1
45 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki 1
46 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 1
47 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga 1
48 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 1
49 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska 1
50 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 1
51 Larionov Alexander Krievija Sanktpēterburga 1
52 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga 1
53 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 1
54 Jevgeny Tsupko Izraēla 1
55 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga 1
56 Evgenii Solovev Krievija Kļina 1
57 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga 1
58 Timur Khamiev Krievija Kazaņa 1
59 Илья Бровцин Krievija Sanktpēterburga 1
60 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 1
61 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 1
62 Олег Торбин Krievija Sanktpēterburga 1
63 Konstantin Gareev Krievija Sanktpēterburga 1
64 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 1
65 Yuriy Popov Krievija Maskava 1
66 Андрей Ким Krievija Sanktpēterburga 1
67 Evgeny Klimenko Krievija Maskava 1
68 Артём Смирнов Krievija Sanktpēterburga 1