Amatieru Līga 2016/2017 #2

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Rīga
Reģistrācijas sākums Scorpion 05.11.2016 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 05.11.2016 10:00
Turnīra datums 05.11.2016
Dalībnieku 41

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Grupas Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
1. līga Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
2. liga Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
3. līga Noslēdzies 3 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Oskars Plučs Latvija Garkalne
2 Toms Baumanis Latvija Inčukalns
3 Alberts Bērtiņš Latvija Rīga
4 Rolands Riekstiņš Latvija Burtnieki
5 Toms Stūrmanis Latvija Stūniši
6 Silvestrs Bružēvics Latvija Rīga
7 Ainārs Rutkis Latvija Skuķīši
8 Leonards Mazūrs Latvija Rīga
9 Roberts Pelšs Latvija Burtnieki
10 Ance Ramona Migliniece Latvija Rīga
11 Roberts Suharevs Sr. Latvija Inčukalns
12 Alvis Dukāts Latvija Sabile
13 Aigars Bružēvics Latvija Rīga
14 Ella Lauma Bērtiņa Latvija Rīga
15 Andrejs Farafonovs Latvija Rīga
16 Andris Dimze Latvija Rīga
17 Ēriks Zaics Latvija Rīga
18 Jakovs Šaldovs Latvija Rīga
19 Kristaps Duburs Latvija Rīga
20 Roberts Līvmanis Latvija Inčukalns
21 Edgars Naglis Latvija Rīga
22 Gundars Vjakse Latvija Rīga
23 Dmitrijs Šaldovs Latvija Rīga
24 Laura Stūrmane Latvija Stūniši
25 Mārtiņš Pukinskis Latvija Rīga
26 Artūrs Andris Miglinieks Latvija Rīga
27 Jānis Saverass Latvija Valmiera
28 Artūrs Šēls Latvija Rīga
29 Reinis Beinars Latvija Valmiera
30 Railends Kuhaļskis Latvija Inčukalns
31 Oskars Škutāns Latvija Rīga
32 Mikus Rozītis Latvija Jūrmala
33 Toms Bāders Latvija Rīga
34 Markuss Roziņš Latvija Inčukalns
35 Markuss Ābele Latvija Inčukalns
36 Toms Andersons Latvija Rīga
37 Kārlis Veide Latvija Inčukalns
38 Yan Berzin Latvija Rīga
39 Jegors Bogdanovs Latvija Rīga
40 Kristiāns Auziņš Latvija Burtnieki
41 Markuss Mežviets Latvija Rīga