Latvijas Kauss 2016/2017 #1

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Ventspils
Reģistrācijas sākums Scorpion 15.10.2016 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 15.10.2016 10:00
Turnīra datums 15.10.2016
Dalībnieku 50

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Kvalifikācija Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
1. līga Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
2. līga Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
3. līga - 1. aplis Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
3. līga - 2. aplis Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off (1.-2. līga) Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off (2.-3. līga) Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Edgars Caics Latvija Rīga
2 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
3 Valts Smagars Latvija Rīga
4 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
5 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
6 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
7 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
8 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns
9 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
10 Aleksandrs Žernovojs Latvija Ventspils
11 Andrejs Kuzņecovs Latvija Jēkabpils
12 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
13 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns
14 Eliāns Ēdelis Latvija Ventspils
15 Arnis Vītols Latvija Skrunda
16 Alvis Siliņš Latvija Ventspils
17 Jānis Stūrmanis Latvija Rīga
18 Rūdis Kadakovskis Latvija Skrunda
19 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns
20 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils
21 Guntis Ernšteins Latvija Ventspils
22 Alens Kalniņš Latvija Ventspils
23 Hugo Brengulis Latvija Inčukalns
24 Elvis Arhinovičs Latvija Ventspils
25 Sandis Krasts Latvija Valmiera
26 Egīls Belševics Latvija Rīga
27 Kaspars Viļums Latvija Rīga
28 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
29 Roberts Suharevs Jr. Latvija Inčukalns
30 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils
31 Haralds Janvars Latvija Ventspils
32 Aigars Romals Latvija Inčukalns
33 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga
34 Edvards Drozds Latvija Inčukalns
35 Rinalds Siņicins Latvija Inčukalns
36 Valts Janvars Latvija Jūrkalne
37 Kristaps Riekstiņš Latvija Burtnieki
38 Konstantīns Domeniks Zabello Latvija Rīga
39 Intars Garančs Latvija Inčukalns
40 Martins Gabrielis Latvija Rīga
41 Olga Ozernaja Latvija Rīga
42 Madars Irbe Latvija Ventspils
43 Aleksandrs Ozernojs Latvija Rīga
44 Nikolass Pilinskis Latvija Vangaži
45 Mārīte Stūrmane Latvija Stūniši
46 Sarma Vēberga Latvija Ventspils
47 Eliss Jānis Depše Latvija Ventspils
48 Kaspars Irbe Latvija Ventspils
49 Rihards Hoņavko Latvija Inčukalns
50 Mārcis Radelis Latvija Ventspils