Latvia Open 2016

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Latvija
Pilsēta Inčukalns
Reģistrācijas sākums Scorpion 24.09.2016 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 24.09.2016 10:00
Turnīra datums 24.09.2016
Dalībnieku 76

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Qualification Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Final leagues Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
League 2 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
League 3 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Play-off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off - League 2 Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Play-off - League 3 Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Edgars Caics Latvija Rīga
2 Atis Sīlis Latvija Rīga
3 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
4 Edgars Saulītis Latvija Inčukalns
5 Sandis Kristaps Lagzdiņš Latvija Rīga
6 Edgars Mucenieks Latvija Skrunda
7 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
8 Artjoms Zaharovs Latvija Skrunda
9 Valts Smagars Latvija Rīga
10 Raivis Miglinieks Latvija Rīga
11 Jevgēnijs Zaharovs Latvija Rīga
12 Edžus Kaņeps Latvija Ventspils
13 Mikus Saulītis Latvija Inčukalns
14 Gints Lasmanis Latvija Skrunda
15 Jevgeni Lvov Igaunija Tallina
16 Rainers Kalniņš Latvija Inčukalns
17 Kārlis Balodis Latvija Valdlauci
18 Alvis Siliņš Latvija Ventspils
19 Andrejs Kuzņecovs Latvija Jēkabpils
20 Filips Buhtujevs Latvija Inčukalns
21 Elvijs Siliņš Latvija Ventspils
22 Sandis Kalniņš Latvija Inčukalns
23 Eliāns Ēdelis Latvija Ventspils
24 Aleksandrs Žernovojs Latvija Ventspils
25 Igor Saveljev Igaunija Tallina
26 Sergejs Mihejevs Latvija Rīga
27 Elēna Rācenāja Latvija Ventspils
28 Alen Shekarev Igaunija Tallina
29 Simonas Pleikys Lietuva Viļņa
30 Simon Thomas Īrija Berlin
31 Rūdolfs Valainis Latvija Jēkabpils
32 Ilze Zuce-Tenča Latvija Inčukalns
33 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
34 Jānis Stūrmanis Latvija Rīga
35 Elvis Arhinovičs Latvija Ventspils
36 Eduards Paķis Latvija Saulkrasti
37 Kristaps Zarinieks Latvija Jēkabpils
38 Ilgvars Pavlovskis Latvija Rīga
39 Guntis Ernšteins Latvija Ventspils
40 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
41 Audrius Pleikys Lietuva Viļņa
42 Kaspars Viļums Latvija Rīga
43 Romans Faļkenšteins Latvija Rīga
44 Hugo Brengulis Latvija Inčukalns
45 Alens Kalniņš Latvija Ventspils
46 Gunārs Buls Latvija Jūrmala
47 Sandra Komaraite Lietuva Viļņa
48 Evgenii Solovev Krievija Kļina
49 Aigars Romals Latvija Inčukalns
50 Roberts Suharevs Jr. Latvija Inčukalns
51 Haralds Janvars Latvija Ventspils
52 Konstantīns Domeniks Zabello Latvija Rīga
53 Lorens Kaužēns Latvija Rīga
54 Valts Janvars Latvija Jūrkalne
55 Elvijs Višņevskis Latvija Jēkabpils
56 Mārīte Stūrmane Latvija Stūniši
57 Reinis Rihards Liepiņš Latvija Rīga
58 Martins Gabrielis Latvija Rīga
59 Olga Ozernaja Latvija Rīga
60 Aleksandrs Ozernojs Latvija Rīga
61 Edvards Drozds Latvija Inčukalns
62 Rihards Arājs Latvija Jēkabpils
63 Toms Stūrmanis Latvija Stūniši
64 Zigmārs Šmits Latvija Koknese
65 Ralfs Paeglis Latvija Inčukalns
66 Intars Garančs Latvija Inčukalns
67 Sarma Vēberga Latvija Ventspils
68 Nikolass Pilinskis Latvija Vangaži
69 Julius Steisunas Lietuva Viļņa
70 Mārcis Radelis Latvija Ventspils
71 Mark-Julius Pikat Igaunija Tallina
72 Andrejs Solovjovs Latvija Jūrmala
73 Rihards Hoņavko Latvija Inčukalns
74 Lelde Paķe Latvija Rīga
75 Laura Stūrmane Latvija Stūniši
76 Railends Kuhaļskis Latvija Inčukalns