III Чемпионат МЛНХ. Этап 7 (четверг)

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Maskava
Adrese ул. Пришвина 8, офисное здание компании «Р-Стайл»
Reģistrācijas sākums Scorpion 10.07.2016 12:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 20.07.2016 23:59
Turnīra datums 21.07.2016
Dalībnieku 28

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Матч за 3 место Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Матч за 1 место Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Матч за 3 место (Первая лига) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Матч за 1 место (Первая лига) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Матч за 3 место (Вторая лига) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
Матч за 1 место (Вторая лига) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Alexey Zaharov Krievija Maskava 525
2 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 485
3 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava 449
4 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 415
5 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 398
6 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 380
7 Mikhail Krinov Krievija Maskava 366
8 Gleb Vasiliev Krievija Maskava 346
9 Alexey Baranov Krievija Maskava 323
10 Ryurik Gutiev Krievija Sochi 302
11 Anton Runenkov Krievija Maskava 284
12 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 265
13 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ) 247
14 Lanita Gutieva Krievija Sochi 221
15 Gleb Tarakanov Kazahstāna Almati 192
16 Jevgeny Tsupko Izraēla 169
17 Sergey Pugachev Krievija Zheleznodorozhnyy 149
18 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 136
19 Evgenii Solovev Krievija Kļina 124
20 Andrey Stolyarov Krievija Maskava 116
21 Sergey Nekrasov Krievija Maskava 103
22 Denis Nekrasov Krievija Maskava 81
23 Alexey Gavrilov Krievija Maskava 53
24 Yoann Tsyupko Izraēla Netanya 28
25 Alexander Prokopov Krievija Maskava 8
26 valeriy ignatyev Krievija Maskava 3
27 Sergei Bolshow Krievija Maskava 2
28 Andrei Ivanov Krievija Čeboksari 1