Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Nizhniy Novgorod |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 06.07.2016 12:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 06.08.2016 12:00 |
Turnīra datums | 07.08.2016 |
Dalībnieku | 51 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 4 - | ||||||||
Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 30 | |||
2 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 27 | |||
3 | Alexander Miloradov | Krievija | Maskava | 25 | |||
4 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 23 | |||
5 | Artem Boldyrev | Krievija | Severodvinska | 21 | |||
6 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 20 | |||
7 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | 19 | |||
8 | Alexandr Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 18 | |||
9 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | 17 | |||
10 | Dmitry Soloviev | Krievija | Mitišči | 16 | |||
11 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 15 | |||
12 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 14 | |||
13 | Anton Runenkov | Krievija | Maskava | 13 | |||
14 | Sergey Shikerin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 12 | |||
15 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 11 | |||
16 | Denis Matveev | Krievija | Kursk | 10 | |||
17 | Yury Volik | Krievija | Krasnodara | 9 | |||
18 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | 8 | |||
19 | Daniil Perov | Krievija | Sanktpēterburga | 7 | |||
20 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | 6 | |||
21 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | 5 | |||
22 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | 4 | |||
23 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 3 | |||
24 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 2 | |||
25 | Maria Miloradova | Krievija | Maskava | 1 | |||
26 | Oleg Salamatov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
27 | Dmitrii Bochkarev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
28 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
29 | Ivan Shemjakov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
30 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Aqtöbe | 1 | |||
31 | Sergey Kovankin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
32 | Evgenii Solovev | Krievija | Kļina | 1 | |||
33 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
34 | Alexey Shalagin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
35 | Igor Miloradov | Krievija | Maskava | 1 | |||
36 | Olga Glazunova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
37 | Pavel Shakirov | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
38 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | 1 | ||||
39 | Timur Khamiev | Krievija | Kazaņa | 1 | |||
40 | Leonid Volik | Krievija | Krasnodara | 1 | |||
41 | Alexander Nagorniy st. | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
42 | Taisia Ankudimova | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
43 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | 1 | |||
44 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | |||
45 | Andrey Kalinkin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
46 | Semen Ivanov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
47 | Alexey Balitskiy | Krievija | Maskava | 1 | |||
48 | Andrei Ivanov | Krievija | Čeboksari | 1 | |||
49 | Vladimir Kudryavcev | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
50 | Igor Ivanov | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||
51 | Andrey Varyutin | Krievija | Nizhniy Novgorod | 1 | |||