турнир пройдёт на площадке, где расположены кинозалы
Регистрация на месте 11.00-11.40
Начало турнира в 12.00
Регистрация на месте 11.00-11.40
Начало турнира в 12.00
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Sanktpēterburga |
Adrese | центр "ПИК" Сенная площадь. 4-й этаж |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 01.07.2016 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 09.07.2016 11:40 |
Turnīra datums | 09.07.2016 |
Dalībnieku | 27 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- 1 - | ||||||||
Группа | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 2 - | ||||||||
1-8 места | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |||
- 3 - | ||||||||
9-16 места | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikita Zholobov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | |||
3 | Evgeniy Pipchenko | Krievija | Sanktpēterburga | |||
4 | Georgiy Levashov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
5 | Vitaly Skorobogatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
6 | Ruslan Kamalov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
7 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
8 | Artem Boldyrev | Krievija | Severodvinska | |||
9 | Daniil Mushnikov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | Egor Stepanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
11 | Andrey Budilin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
12 | Daniil Perov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
13 | Alexi Biorn | Krievija | Sanktpēterburga | |||
14 | Irina Vorobieva | Krievija | Sanktpēterburga | |||
15 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
16 | Anthony Mzilangve | Krievija | Sanktpēterburga | |||
17 | Ivan Smirnov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
18 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | |||
19 | Alex Gorin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
20 | Smirnov Nikolay | Krievija | Sanktpēterburga | |||
21 | Vadim Matveev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
22 | Vladimir Nikulov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
23 | Semyon Kurbatov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
24 | Egor Zarubin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
25 | Dmitry Alekseev | Krievija | Sanktpēterburga | |||
26 | Sergey Bulanov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
27 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | |||