Nosaukums XII Чемпионат Северо-Запада, 1 этап
Turnīra tips Individuālais
Statuss Beigusies
Turnīrs pievienots 15.09.2011
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Reģistrācijas sākums 15.09.2011 00:00
Reģistrācijas beigas 18.09.2011 12:00
Turnīra datums 18.09.2011
Dalībnieku 36

Posmi
Nosaukums Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Отборочный этап Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Высшая лига Beigusies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Beigusies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga 42
2 Oleg Dmitrichenko Krievija Sanktpēterburga 39
3 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 37
4 Pavel Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 36
5 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga 34
6 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 33
7 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga 31
8 German Fokin Krievija Sanktpēterburga 30
9 Vasiliy Lyutorovich Krievija Sanktpēterburga 28
10 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 27
11 Anton Legkov Krievija Sanktpēterburga 25
12 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 24
13 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 22
14 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 21
15 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca 20
16 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 19
17 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga 17
18 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 16
19 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt 14
20 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 13
21 Vasily Posrednikov Krievija Sanktpēterburga 11
22 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 10
23 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga 8
24 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga 7
25 Michail Nekrylov Krievija Sanktpēterburga 6
26 Kozlov Mikhail Krievija Ростов Великий 5
27 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga 4
28 Daniil Osipov Krievija Sanktpēterburga 3
29 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 2
30 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 1
31 Brusnitsin Alex Krievija Sanktpēterburga 1
32 Lenya Zaitcev Krievija Sanktpēterburga 1
33 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 1
34 Avetis Petikjan Krievija Sanktpēterburga 1
35 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 1
36 Kirill Galkov Krievija Gatčina 1