XVIII Saint Petersburg Open 2016 - Dalībnieku saraksts

Statuss Noslēdzies
Reģistrācijas sākums Scorpion 14.05.2016 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.11.2016 23:59
Turnīra datums 12.11.2016

  Reitings Vārds Valsts Pilsēta
1 4665 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
2 4357 Alexey Zaharov Krievija Maskava
3 4326 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
4 4162 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
5 4120 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
6 4061 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
7 4047 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
8 4027 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
9 3961 Alexander Miloradov Krievija Maskava
10 3724 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
11 3648 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
12 3643 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
13 3601 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
14 3589 Sergey Ivanov Krievija Kursk
15 3490 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
16 3413 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
17 3408 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
18 3367 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
19 3289 Igor Saveljev Igaunija Tallina
20 3289 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
21 3288 Artem Valiev Lietuva Viļņa
22 3285 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
23 3273 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
24 3233 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
25 3116 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
26 3059 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava
27 3030 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
28 2953 Gleb Vasiliev Krievija Maskava
29 2933 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
30 2902 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
31 2894 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
32 2808 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
33 2799 Igor Novikov Krievija Krasnodara
34 2796 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
35 2768 Maxim Starkov Krievija Kursk
36 2757 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
37 2737 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
38 2714 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
39 2707 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
40 2700 Milos Sevr Čehija Turnov
41 2681 Maria Miloradova Krievija Maskava
42 2673 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
43 2668 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
44 2622 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska
45 2606 Georgiy Levashov Krievija Sanktpēterburga
46 2586 Alexey Baranov Krievija Maskava
47 2549 Yury Volik Krievija Krasnodara
48 2547 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
49 2529 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
50 2502 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
51 2502 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
52 2429 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
53 2373 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
54 2344 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
55 2344 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
56 2324 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
57 2281 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca
58 2265 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
59 2246 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
60 2232 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
61 2201 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
62 2187 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
63 2180 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
64 2142 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
65 2131 Andrey Ponomarev Krievija Maskava
66 2130 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga
67 2063 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga
68 1959 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
69 1937 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
70 1933 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
71 1914 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
72 1871 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
73 1843 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga
74 1836 Mikhail Kovalenko Krievija Sanktpēterburga
75 1739 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
76 1732 Konstantin Gareev Krievija Sanktpēterburga
77 1573 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana
78 1553 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
79 1471 Leonid Volik Krievija Krasnodara
80 1466 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
81 1446 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga
82 1421 Alexander Dolgov Baltkrievija Minska
83 1375 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska
84 1368 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska
85 1323 Yuriy Popov Krievija Maskava
86 1242 Evgenii Solovev Krievija Kļina
87 1208 Semichev Alexandr Krievija Čerepoveca
88 1025 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga
89 1024 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
90 1019 Jevgeny Tsupko Izraēla
91 865 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
92 847 Alexandr Gorlin Krievija Volgodonska
93 801 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
94 707 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga
95 688 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
96 664 George Titov Krievija Sanktpēterburga
97 442 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
98 259 Olga Likova Krievija Kursk
99 228 Vladimir Tolstikov Krievija Čerepoveca
100 160 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga
101 134 Tim Barannikov Krievija Sanktpēterburga
102 100 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga
103 42 Павел Баранников Krievija Sanktpēterburga
104 0 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
105 0 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga