XVIII Saint Petersburg Open 2016

улица Стартовая, 6 А. Рядом с Пулково-2
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese hotel Crowne Plaza
Reģistrācijas sākums Scorpion 14.05.2016 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 10.11.2016 23:59
Turnīra datums 12.11.2016
Dalībnieku 106

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Final groups Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Division 4 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 5 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 6 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Division 1 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 2 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Division 3 Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Play-Off Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta
1 Alexey Zaharov Krievija Maskava
2 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga
3 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga
4 Alexander Miloradov Krievija Maskava
5 Sergey Ivanov Krievija Kursk
6 Arseniy Stolyarov Krievija Maskava
7 Veniamin Gerasimov Krievija Maskava
8 Anton Fedoseev Krievija Sanktpēterburga
9 Andrey Voskoboynikov Krievija Sanktpēterburga
10 Viktoria Gorodnitskaya Krievija Čerepoveca
11 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga
12 Dmitriy Petrov Krievija Maskava
13 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga
14 Alexandr Kosyrev Krievija Maskava
15 Pavel Gorodnitskiy Izraēla Haifa
16 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga
17 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga
18 Dmitry Afonin Krievija Sanktpēterburga
19 Kirill Storchak Krievija Sanktpēterburga
20 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava
21 Igor Masloboev Krievija Sanktpēterburga
22 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci
23 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga
24 Mykhaylo Shalomayev Ukraina Harkiva
25 Andrey Chaplygin Krievija Kursk
26 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga
27 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga
28 Mikhail Sivakov Krievija Sanktpēterburga
29 Dmitriy Nabasov Krievija Kursk
30 Alexander Ozerov Krievija Čerepoveca
31 Mikhail Shashkov Krievija Sanktpēterburga
32 Artem Valiev Lietuva Viļņa
33 Igor Saveljev Igaunija Tallina
34 Maxim Starkov Krievija Kursk
35 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga
36 Sergey Shikerin Krievija Nizhniy Novgorod
37 Igor Novikov Krievija Krasnodara
38 Milos Sevr Čehija Turnov
39 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga
40 Oleg Salamatov Krievija Sanktpēterburga
41 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt
42 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga
43 Maria Saveljeva Igaunija Tallina
44 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga
45 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga
46 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga
47 Michail Nikitin Krievija Kronshtadt
48 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga
49 Yury Volik Krievija Krasnodara
50 Gleb Vasiliev Krievija Maskava
51 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca
52 Irina Vorobieva Krievija Sanktpēterburga
53 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ)
54 Andrei Kniaziuk Baltkrievija Novopolocka
55 Maria Miloradova Krievija Maskava
56 Andrey Ponomarev Krievija Maskava
57 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga
58 Alexander Larichev Krievija Čerepoveca
59 Baurzhan Ualiev Kazahstāna Astana
60 Ryurik Gutiev Krievija Sochi
61 Vafa Hamdamov Igaunija Tallina
62 Alexander Dolgov Baltkrievija Minska
63 Georgiy Levashov Serbija Belgrada
64 Mikhail Kovalenko Krievija Sanktpēterburga
65 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga
66 Mark Gorodnitskiy Izraēla Haifa
67 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga
68 Alexey Baranov Krievija Maskava
69 Daniil Perov Krievija Sanktpēterburga
70 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska
71 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga
72 Evgenii Solovev Krievija Kļina
73 Alexander Nagorniy ml. Krievija Sanktpēterburga
74 George Titov Krievija Sanktpēterburga
75 Semichev Alexandr Krievija Čerepoveca
76 Jevgeny Tsupko Izraēla
77 Eduard Kuratnik Baltkrievija Minska
78 Konstantin Gareev Krievija Sanktpēterburga
79 Oleg Borisov Krievija Sanktpēterburga
80 Alexandr Zhulyabin Krievija Noginska
81 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga
82 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga
83 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga
84 Leonid Volik Krievija Krasnodara
85 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga
86 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga
87 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga
88 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki
89 Ksenia Oboeva Krievija Sanktpēterburga
90 Alexander Nagorniy st. Krievija Sanktpēterburga
91 Alexandr Gorlin Krievija Volgodonska
92 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga
93 Vladimir Tolstikov Krievija Čerepoveca
94 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga
95 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe
96 Yuriy Popov Krievija Maskava
97 Olga Likova Krievija Kursk
98 Tim Barannikov Krievija Sanktpēterburga
99 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska
100 Vladimir Alekseev Krievija Sanktpēterburga
101 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga
102 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
103 Павел Баранников Krievija Sanktpēterburga
104 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga
105 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga
106 Irina Belavina Krievija Sanktpēterburga