XXIV Чемпионат Санкт-Петербурга 4 этап

Заключительный этап ЧСПб
Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Sanktpēterburga
Adrese школа 171. Маяковского, 9/16
Reģistrācijas sākums Scorpion 30.04.2016 10:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 15.05.2016 10:30
Turnīra datums 15.05.2016
Dalībnieku 59

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
Группа Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Высшая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
Первая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Вторая Лига Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Плей-офф Noslēdzies 7 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Итоговое положение
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Dmitry Malygin Krievija Sanktpēterburga 100
2 Nikita Zholobov Krievija Sanktpēterburga 97
3 Oleg Ortinov Krievija Sanktpēterburga 95
4 Alexi Biorn Krievija Sanktpēterburga 93
5 Evgeniy Pipchenko Krievija Sanktpēterburga 91
6 Maxim Borisov Krievija Sanktpēterburga 90
7 Vitaly Skorobogatov Krievija Sanktpēterburga 89
8 Dmitry Belavin Krievija Sanktpēterburga 88
9 Alexey Chernov Krievija Sanktpēterburga 87
10 Nikita Pavlov Krievija Sanktpēterburga 86
11 Vladimir Smirnov Krievija Sanktpēterburga 85
12 Alexandr Danilov Krievija Sanktpēterburga 84
13 Daniil Mushnikov Krievija Sanktpēterburga 83
14 Andrey Budilin Krievija Sanktpēterburga 82
15 Alexander Okunev Krievija Sanktpēterburga 81
16 Smirnov Nikolay Krievija Sanktpēterburga 80
17 Dasha Obukhova Krievija Sanktpēterburga 79
18 Elena Nikitina Krievija Kronshtadt 78
19 Ruslan Kamalov Krievija Sanktpēterburga 77
20 Artem Blinov Krievija Sanktpēterburga 76
21 Artem Boldyrev Krievija Severodvinska 75
22 Alexander Koroschenko Krievija Sanktpēterburga 74
23 Artem Budaev Krievija Sanktpēterburga 73
24 Egor Stepanov Krievija Sanktpēterburga 72
25 Denis Petrov Krievija Sanktpēterburga 71
26 Ilya Ponomarev Krievija Sanktpēterburga 70
27 Alex Gorin Krievija Sanktpēterburga 69
28 Vadim Matveev Krievija Sanktpēterburga 68
29 Ivan Smirnov Krievija Sanktpēterburga 67
30 Anthony Mzilangve Krievija Sanktpēterburga 66
31 Georgiy Levashov Serbija Belgrada 65
32 Vladimir Nikulov Krievija Sanktpēterburga 64
33 Вячеслав Романов Krievija Sanktpēterburga 63
34 Boris Velmoga Krievija Sanktpēterburga 62
35 Dmitry Alekseev Krievija Sanktpēterburga 61
36 Oleg Borysov Ukraina Makiyivka 60
37 Илья Бровцин Krievija Sanktpēterburga 59
38 Alexander Speranskiy Krievija Sanktpēterburga 58
39 Elena Stoljarova Krievija Sanktpēterburga 57
40 Влад Пудовкин Krievija Sanktpēterburga 56
41 Mikhail Gorodnitskiy Krievija Sanktpēterburga 55
42 Maksim Maksimov Krievija Sanktpēterburga 54
43 Дмитрий Глухачёв Krievija Sanktpēterburga 53
44 Роман Глухачёв Krievija Sanktpēterburga 52
45 Игорь Початов Krievija Sanktpēterburga 51
46 Дмитрий Сигалов Krievija Sanktpēterburga 50
47 Juriy Pochatov Krievija Sanktpēterburga 49
48 Аркадий Косарев Krievija Sanktpēterburga 48
49 Федор Дударев Krievija Sanktpēterburga 47
50 Расин Эминов Krievija Sanktpēterburga 46
51 Кирилл Кащенко Krievija Sanktpēterburga 45
52 Евгений Рамазанов Krievija Sanktpēterburga 44
53 Nikita Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 43
54 Andrey Tikhomirov Krievija Sanktpēterburga 42
55 Кирилл Гаранин Krievija Sanktpēterburga 41
56 Олег Торбин Krievija Sanktpēterburga 40
57 Макар Матвеев Krievija Sanktpēterburga 39
58 Амаль Низамов Krievija Sanktpēterburga 38
59 Варвара Стукалова Krievija Sanktpēterburga 37