II Чемпионат МЛНХ. Этап #9 (воскресенье)

Turnīra tips Individuālais turnīrs
Statuss Noslēdzies
Valsts Krievija
Pilsēta Maskava
Adrese 2-й Вышеславцев пер., д.17, стр.2, Клуб КВН «Скворечник»
Reģistrācijas sākums Scorpion 29.04.2016 00:00
Reģistrācijas beigas Scorpion 14.05.2016 23:59
Turnīra datums 15.05.2016
Dalībnieku 26

Posmi
Name [ENG] Statuss Ilgums Datums un laiks Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 1 -
квалификация Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 2 -
Лиги Noslēdzies 1 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 3 -
Плей-офф Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 4 -
Матч за 9 место в Высшей лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 5 -
Матч за 11 место в Высшей лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 6 -
Плей-офф (первая лига) Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 7 -
Матч за 9 место в Первой лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 8 -
Матч за 11 место в Первой лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas
- 9 -
Матч за 13 место в Первой лиге Noslēdzies 5 Dalībnieki Grafiks un rezultāti Tabulas

Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds Valsts Pilsēta Reitings
1 Dmitriy Petrov Krievija Maskava 461
2 Alexey Titov Krievija Sanktpēterburga 410
3 Yuriy Prostakov Krievija Ļuberci 389
4 Alexander Galkin Krievija Volgograda 370
5 Alexandr Zaytsev Krievija Maskava 353
6 Dmitriy Sapozhnikov Krievija Saratova 336
7 Petr Mozhaev Krievija Maskava 322
8 Alexey Krinov Kazahstāna Aqtöbe 303
9 Mikhail Krinov Krievija Maskava 293
10 Eva Ozerova Krievija Čerepoveca 276
11 Konstantin Avdeev Krievija Novosibirska 246
12 Dmitriy Shumilin Krievija Maskava 220
13 Aleksandr Tarakanov Kazahstāna Железнодорожный (РФ) 194
14 Andrey Ponomarev Krievija Maskava 174
15 Evgenii Solovev Krievija Kļina 169
16 Anton Urakaev Krievija Maskava 157
17 Yaroslav Mikryukov Krievija Kotel’niki 144
18 Sergey Pugachev Krievija Zheleznodorozhnyy 125
19 Alexey Gavrilov Krievija Maskava 103
20 Yuriy Popov Krievija Maskava 88
21 Jevgeny Tsupko Izraēla 67
22 Alexander Prokopov Krievija Maskava 53
23 Andrey Babintsev Krievija Maskava 35
24 Evgeniy Fedulov Krievija Vladimira 16
25 Sergey Nekrasov Krievija Maskava 7
26 valeriy ignatyev Krievija Maskava 1